2 yıl önce tanıtıldı; halen gerçeğe dönüşemedi: Spotify Hifi’a ne oldu?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 16, 2023 Yorum Yok

Spotify’ın 2 Yıl Evvel tanıttığı ve kayıpsız ses vaat ettiği Spotify HiFi’ı hatırlıyor musunuz? Ne yazık ki bu hizmet, ortadan geçen uzun vakte Karşın bir türlü gerçeğe dönüşemedi. ancak görünüşe nazaran bu, Spotify’ın HiFi için Aka planlar yapmasını engellemiş değil.

Spotify eş lideri Gustav Söderström, yaptığı bir röportajda, Spotify HiFi‘nin 2 yıldan uzun bir müddet Evvel duyurulmasına ve hala piyasaya sürülmemiş olmasına karşın, kayıpsız ses deneyiminin yolda olduğunu söyledi. Lakin ne Vakit kullanıma sunulacağı konusunda Kesin bir bilgi vermedi.

Söderström, “Bunu duyurduk, lakin daha sonra kesim bir sıra nedenden Dolayı değişti,” derken, “Bunu yapacağız fakat bizim için ve dinleyicilerimiz için mantıklı olacak halde yapacağız. Bölüm değişti ve biz de Ahenk sağlamak zorunda kaldık,” formunda konuştu.

Daha Evvel Spotify, HiFi’yi 2021’in sonuna kadar premium bir katman olarak piyasaya sürmeyi planladığını söylemişti. O vakitten bu yana, Apple Music ve Amazon ekstra fiyat ödemeden kayıpsız müzik sundu ve yüksek kaliteli müzik diğer hizmetlere de yayıldı.

Bakalım Spotify, bu hizmetlerin ortasına ne Vakit katılacak?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir