Bilgisayarı yenilemek için doğru zaman mı?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 21, 2022 Yorum Yok

Şu gerçeği inkar etmek Mümkün değil. 10 yaşında bir bilgisayarın şimdiki teknolojiye ve dijital gereksinimlere yanıt vermesi Fazla zordur. Münasebetiyle, bilgisayarlarımız sapasağlam bile olsa, muhakkak bir mühlet sonra yeni bir bilgisayar satın almak kaçınılmaz olur. Pekala bilgisayarlarımızı yenilemenin vaktinin geldiğini nasıl anlayacağız?

Hatırlamayanlar için geçmişten ders çıkaracağımız bir Örnek verelim. Microsoft, Windows XP’yi emekliye ayırıp yeni işletim sistemleri satabilmek için Fazla uzun yıllar uğraşmak zorunda kaldı. Neredeyse kusursuz, yanılgısız, nihayet derece stabil bir işletim sistemi olarak Fazla uzun yıllar boyunca insanların beğenisini toplayan Windows XP, Fazla yüksek profilli işler yapmadan Temel olarak internete girmek, web’de dolaşmak, yazma yazmak, tablolar açmak isteyen profesyonel kullanıcıların muhtaçlıklarını ziyadesiyle karşıladı.

Ancak Windows XP’deki kısıtlar, işletim sisteminin dar potansiyeli, web’in ve internetin gelişimi için kâfi değildi ve yeni teknolojilerin, yeni işletim sistemleriyle dünyaya yayılması gerekiyordu. Bu teknolojileri kullanan insanların sayısının artması ise yeni dijital servislerin hayata geçmesi için kritik Ehemmiyet taşıyordu. Münasebetiyle, teknoloji şirketleri, organize bir halde, Windows XP için dayanaklarını Geri çekerek, Fazla daha Çok insanın Windows XP’yi terk edip yeni işletim sistemlerine ve yeni teknolojilere geçişini hızlandırdı.

Bu Cin operasyonlar olmasa, bugün web üzerinden ulaşıp kullandığımız pek Fazla pratik servisi kullanmamız da Mümkün olmayabilirdi. Lakin, bu gelişmenin bir maliyeti de, muhakkak devirlerde yeni bilgisayarlara sahip olmak zorunda olmamız. Birebir, telefonlarımızın birkaç senede bir eskimesi yeni uygulamaları çalıştırmakta zorlanması ve yeni akıllı telefonlara gereksinim duymamız üzere, bilgisayarlarımızı da aşikâr bir müddet sonra yenilemek ve yeni teknolojilere Ahenk sağlayacak yeni bir donanım düzeyine geçiş yapmamız gerekiyor.

Video oyun dünyası, web uygulamaları, toplumsal medya servisleri üzere, günlük hayatımızın kesimi olan pek Fazla uygulama, vakitle eski bilgisayarlarda çalışmaz hale gelecektir. misal vermek gerekirse, bugün Windows 10’u çalıştırmak konusunda donanım olarak yetersiz kalan, Windows 7 yüklü eski bir bilgisayarda, YouTube’u açmak neredeyse imkansızdır, farklı tarayıcılar yükleyip talihinizi denemek isteyebilirsiniz lakin muvaffakiyet garantisi yok.

Yeni, gelişmiş, etkileyici bir oyunu eski bir bilgisayarda çalıştırmak da neredeyse imkansızdır.

En nihayet güncellemeleri almış ofis yazılımlarını hatta en nihayet güncellemeleri almış internet tarayıcılarını bile eski bir bilgisayarda çalıştırmak nihayet derece Aka bir kabusa dönüşebilir.

Dolayısıyla, bilgisayar yeni dijital teknolojilerle senkronize kalabilmek için Değerli ve Gerekli bir yatırımdır. Yazılımlarınızın, internetten seyrettiğimiz görüntülerin, oyunların, uygulamaların yavaşladığını, takılmaya başladığını ve çalışmakta zorlandığını hissettiğimizde, yeni bir bilgisayar almanın vakti yaklaşıyor demektir. Unutmayın ki, bilgisayarınız teknolojinin gerisinde kaldığında, eğitimden Amel hayatınıza kadar pek Fazla alanda Olumsuz sonuçlar doğurabilir. Hasebiyle, gerçek bütçeyi ayırabildiğinizde eskimiş bir bilgisayarı değiştirmek için harekete geçmek yanlışsız bir karar olacaktır.

Şimdi yılbaşı devri de yaklaşıyorken, gereksiniminiz olan bütün eserleri bulabileceğiniz Hepsiburada.com platformunda Müsait fiyatlı sayısız alternatif ortasından aradığınız eserlere ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten yılbaşı ikramı seçmek için de Hepsiburada.com’un Güçlü Eser yelpazesini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kim bilir tahminen aradığınız cep telefonu için Müsait bir kampanya ile karşılaşabilir, uzun vakittir almak istediğiniz iPhone 12 Pro üzere eserlere basitçe sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu İçerik

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir