Bill Gates, bir süredir kullandığı Galaxy Z Fold 3’ünü değiştirdi; işte yeni telefonu

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 13, 2023 Yorum Yok

Pek Fazla kişi, Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in bir müddettir Samsung Galaxy Z Fold 3 kullandığını zati biliyor. ancak artık, Gates telefonunu değiştirmiş üzere görünüyor. meşhur isim, artık Samsung’un daha yeni bir telefonuna geçiş yaptığını açıkladı.

Yeni bir Reddit ancak (İstediğini Sor) oturumunda Bill Gates, Samsung Lideri Lee Jae-Yong‘un Kore’yi nihayet ziyaretinde kendisine Armağan ettiği Galaxy Z Fold 4‘ü kullanmaya başladığını açıkladı. Varsayım edebileceğiniz üzere, Gates’in günlük telefon kullanımı, Galaxy Z Fold 4’te şurası olan Çeşitli Microsoft uygulamalarını ve Outlook’u içeriyor.

Galaxy Z Fold aygıtlarının istendiğinde bir tablete dönüşebilmesi, Gates’in Özel bir tablet kullanma gereksinimini ortadan kaldırıyor. Bu avantajın, Samsung’un birinci Sınıf katlanabilir Eser serisinin Temel avantajı olduğu söylenebilir.

Bazı bireyler için Microsoft’un bir Android telefon (Surface Duo) üretmesine Karşın Bill Gates’in bir Samsung akıllı telefon kullanması şaşırtan gelebilir. Aslında bunun o kadar da şaşırtan olmadığı rahatlıkla söyleyebiliriz. Satya Nadella, 2014 yılında Microsoft CEO’luğunu devraldığında, şirketin odağını donanımdan Android iç bütün tanınan işletim sistemlerinde çalışan yazılım hizmetlerine kaydırmıştı. Bu da, Surface Duo’nun Fazla da beklentileri karşılayamayan bir Aygıt olarak karşımıza çıkmasına neden olmuştu.

Microsoft, Samsung’un akıllı telefonlarının Türlü Microsoft uygulamalarıyla evvelce yüklenmiş olarak sunulmasını sağlayan bir iştirake da sahip…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir