Black Mirror, şimdiye kadarki en öngörülemez sezonu ile geri dönüyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 27, 2023 Yorum Yok

Üç Yıl süren uzun bir ortadan sonra Netflix, Black Mirror’ın nihayet döneminin Haziran ayında yayınlanacağını açıkladı. Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, Tudum blogunda verdiği bir röportajda Black Mirror’ın nihayet kısımlarının hayranlarını şaşırtacağını sav etti.

Blog’a “Kısmen bir Saha okuma olarak ve kısmen de hem benim hem de izleyici için her şeyi taze tutmak için, bu dönemde ne bekleyeceğime dair kendi Temel varsayımlarımdan kimilerini kasıtlı olarak alt üst ederek başladım” yazan Brooker, yeni dönemin mecazlarla gayret edeceğini kelamlarına ekledi

Altıncı dönemde Black Mirror’ın bugüne kadarki en kalabalık oyuncu takımı yer alacak. Takımdaki kimi isimleri şu formda listeleyebiliriz: Aaron Paul (Breaking Bad), Annie Murphy (Schitt’s Creek), Ben Barnes (Shadow and Bone), Himesh Patel (Station Eleven), Josh Hartnett (Black Hawk Down), Kate Mara (House of Cards), Rory Culkin (Columbus) ve Salma Hayek Pinault (Frida).

  • Tüm vakitlerin en Fazla izlenen Netflix sinemaları: İşte birinci 10 (Nisan 2023)

Netflix’in yeni bir Black Mirror dönemi üzerinde çalıştığı haberi birinci olarak yaklaşık bir Yıl Evvel ortaya çıktı. O vakitler, antolojinin en yeni kısımlarının kapsam olarak daha sinematik olacağı söylenmişti ve üstteki teaser fragmanı bunu onaylıyor.

Geçtiğimiz iki dönem, eleştirmenler ve hayranlar tarafından antolojinin keskin tarafının birçoklarını kaybettiği tenkitlerine maruz kalmıştı. Bu yüzden Black Mirror’ın, altıncı ve nihayet dönemiyle kanıtlaması gereken Fazla şeyi var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir