Coca Cola akıllı telefon pazarına giriyor: İlk video paylaşıldı…

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 30, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz haftanın başlarında, bir akıllı telefon markasının dünyanın bir numaralı içecek markası Coca-Cola ile Amel birliği yaparak bir “Coca-Cola telefonu” çıkaracağına dair söylentiler dolaşmaya başlamıştı. lakin şimdiye kadar, söylentilerin hangi telefon markasını işaret ettiği tam olarak aşikâr değildi.

Ve artık Realme Hindistan, Coca Cola telefonu söylentilerini doğrulamasa da, “gerçekten ferahlatıcı bir şeyin” gelmekte olduğunu dair duyurular yapmaya başladı. Bu slogan, Coca-Cola ile özdeşleşmiş bir slogan. Ayrıyeten, şirketin Coca Cola’nın ikonik Kırmızı rengine sahip bir akıllı telefon üzere görünen fotoğraflı sunumu, Realme’nin bir Coca-Cola telefonu piyasaya sürmek için içecek şirketiyle Amel birliği yapan marka olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Cihazın teknik özellikleri hakkında Değerli bir detay bulunmamakla birlikte, kimi tezlere nazaran bu Coca Cola telefonu geçen Yıl Hindistan’da piyasaya sürülen yine markalanmış Realme 10 4G telefondan Öbür bir şey değil.

Realme Hindistan reis Yardımcısı Madhav Sheth ise toplumsal medya hesabından Realme 10 Pro 5G ve telefonun arka panelinden yansıyan bir Coca-Cola kutusunu gösteren bir gönderi paylaştı.

Öte yandan Twitter kullanıcısı Mukul Sharma da, yayınladığı tweet’te aygıta ilişkin olabilecek bir manzarayı takipçileriyle paylaştı.

Coca-Cola telefonu tekrar markalanmış bir Realme 10 4G aygıtı ise, teknik özelliklere esasen Fazla aşinayız. 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip 6,4 inç Üstün AMOLED ekrana sahip. Telefona Sıkıntı veren MediaTek Helio G99 SoC, 8GB’a kadar RAM ve 256GB UFS 2.2 depolama alanı ile destekleniyor. Ayrıyeten 50MP birincil sensör ve 2MP derinlik sensöründen oluşan çift arka kamera suramı içeriyor. 16MP ön kamerası ve 33W süratli şarj özelliğine sahip 5000 mAh batarya, telefonun dikkat çeken diğer özellikleri.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir