Deadpool, yine köşe oldu: Ünlü aktörün başına talih kuşu bakın nasıl kondu…

Reklam Ajansları, SMM Paneller Mar 17, 2023 Yorum Yok

Deadpool’un yıldızı Ryan Reynolds, ekrandaki oyunculuk performanslarıyla hiçbir ilgisi olmayan akıllı yatırımlarla muazzam gelirler kazanan ünlülerin ortasında yer alıyor. Ve artık, ABD’deki bir telekomünikasyon firmasının, Kanadalı aktörün hissedarı olduğu daha Ufak bir telefon şebekesini satın almayı Teklif etmesi ile birlikte 300 milyon doların üzerinde kurul almaya hazırlanıyor.

Galler futbol kadrosu Wrexham AFC‘nin de ortak sahibi olan aktör, 2020’de ortak sahibi olduğu bir içki markasını da 610 milyon dolara satmıştı. Ayrıyeten Tüm bu yatırımlarının yanı Dizi hala dünya çapında en Fazla kazanan aktörlerden biri olarak sinemalarda rol almaya devam ediyor.

ABD’deki en Aka ikinci cep telefonu operatörü T-Mobile’ın Reynolds’un yatırım yaptığı bir şirketi satın almayı kabul etmesinden sonra Hollywood yıldızının Aka bir gelir elde etmesi bekleniyor. Reynolds, T-Mobile ile yapılan 1.35 milyar dolarlık muahedeye iç olan daha Ufak telekomünikasyon şirketi Mint Mobile’ın %25 payına sahip.

Dünya’nın en Fazla kazanan ikinci aktörü

Reynolds oyunculuk mesleğine 1990’larda başladı ve Deadpool, Hitman’s Wife’s Bodyguard, The Adam Project ve Free Guy üzere sinemalarda rol aldı.

Forbes’in bildirdiğine nazaran, sinema başına tertipli olarak 20 milyon doların üzerinde Nakit kazanarak Dwayne “The Rock” Johnson’ın akabinde, 2020’de dünyanın en Fazla kazanan ikinci aktörü oldu.

Ryan Reynolds – Deadpool

2018’de gündüz sohbet programı Live with Kelly and Michael’a verdiği bir röportajda, 1991’de gazete dağıtan bir Yan işi olan bir genç olarak birinci oyunculuk işini anlattı. O rol için 150 dolar aldığını söyledi.

Reynolds, “Benim için, bu fiyat bir gajilyoner olmak gibiydi” dedi ve devam etti: “Günde 150 dolar almak gerçek bir Hayal üzereydi.

2021’de, uzun müddettir devam eden kült Güldürü dizisi It’s Always Sunny in Philadelphia’nın ortak yaratıcısı Rob McElhenney ile Birlikte Wrexham United AFC’yi 2,5 milyon dolarlık bir mutabakatla satın aldı.

Reynolds, oyunculuk dışı projelere yatırım yapan birçok ünlüden yalnızca biri.

Ashton Kutcher‘ın Uber, Skype ve Airbnb’de payları olan bir risk sermayesi firmasının sahibi olduğu biliniyor. öteki örneklerin ortasında Reddit’in yatırımcıları olan Snoop Dogg ve Jared Leto gösterilebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir