Galaxy S23 tanıtım tarihi Samsung tarafından resmi olarak açıklandı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 11, 2023 Yorum Yok

Samsung’un sıradaki Aka Unpacked aktifliği hakkındaki söylentiler yanlışsız çıktı. Şirket, 2023’teki birinci Galaxy Unpacked aktifliğinin 1 Şubat’ta ülkemiz saatiyle 21.00’de gerçekleşeceğini duyurdu. Ayrıyeten geçtiğimiz Yıl düzenlenen aktifliklerin tersine, şirket bu sefer yüz yüze bir Faaliyet düzenlemeyi planlıyor ve medya kaynaklarını San Francisco’daki The Masonic Auditorium’a Davet ediyor. Alışılmış ki, aktifliği birebir vakitte Samsung’un web sitesinde canlı olarak izlemek Mümkün olacak.

Samsung, neler beklememiz gerektiği konusunda bir İzah yapmış olmasa da, gönderilen davetiyede mümkün bir üçlü kameraya işaret ediyor.

Galaxy S23’ün nasıl özelliklere sahip olacağı konusundaki sızıntılar, Samsung’un bütün bölgelrde ve bütün Galaxy S23 modellerinde Exynos çiplerinin yerine Snapdragon 8 Gen 2 kullanacağını söylüyor. Ayrıyeten, S23 Ultra, geçtiğimiz yılın modelindeki 108MP sensörün yerine 200 megapiksellik bir anne kamera da içerebilir. S23 ve S23+ modellerinde 50MP kamera bulunabilir. Tasarım pek değişmese de, geliştirilmiş özçekim (selfie) kameraları, acil durum uydu iletileri ve muhtemelen Ultra modelinde düz bir ekran görülebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir