Google’ın beklenen katlanabilir telefonu Pixel Fold, ilk kez bu kadar net göründü

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 16, 2022 Yorum Yok

Son birkaç ay içerisinde Google’ın birinci katlanabilir telefonu olması beklenen Google Pixel Fold hakkında birtakım söylentilerle karşılaştık. Fakat artık mümkün tasarımı tam olarak gösterdiği sav edilen yüksek çözünürlüklü imajlara de sahibiz üzere görünüyor.

Makul bir geçmişi olan YouTube kanalı FrontPageTech tarafından paylaşılan bu görseller resmi görseller olmasa da, görünüşe nazaran kanal kaynakları tarafından elde edilen manzaralara ve öbür bilgilere dayalı olarak oluşturuldu.

Bu manzaraların birçok açıdan katlanabilir bir Pixel’in görünmesini bekleyeceğiniz üzere göründüğünü söyleyebiliriz. Arka kısımda Pixel 7’dekine misal Aka bir kamera düzeni ve delikli bir kamera içeren katlanamayan ikincil bir ekran bulunuyor. Hatta bu aygıtın katlandığı Vakit biraz daha tıknaz bir Pixel 7 üzere göründüğünü söyleyebiliriz.

Telefonu açtığınızda ise Fazla daha Aka bir katlanabilir ekranla karşılaşıyorsunuz. Fakat anne rakibi Samsung Galaxy Z Fold 4’ün tersine, buradaki katlanabilir ekranın bir delikli kamerası bulunmuyor. Bunun yerine, ekranın üstünde ve altında şaşırtan derecede Aka çerçeveler yer alıyor ve selfie kamerası bunlardan biri üzerine yerleştirilmiş durumda.

Paylaşılan öbür ayrıntıların ortasında ise her iki ekranda da kameraların görünüşe nazaran 9.5MP olması, telefonun metal ve cam kaplama olması, 5G’yi desteklemesi ve yalnızca ak ve Siyah renk seçeneklerinde geleceği yer alıyor.

Güç düğmesine yerleşik bir parmak izi sensörü olacak ve üst ve alt kenarlarda hoparlörler bulunacak üzere gözüküyor. Bu telefonun ismi şimdi onaylanmış olmasa da, FrontPageTech’in kaynakları şirket içinde Pixel Fold olarak anıldığını söylüyor.

İddiaya nazaran Google Pixel Fold Mayıs ayından itibaren satışa sunulacak. Fakat telefonun fiyatının 1.799 ABD Doları olacağı söylendiği için (ülkemize gelirken yaşanabilecek değişiklikler hariç) şimdiden kendinizi hazırlamanızda fayda var. Yine de en azından ABD’de Samsung Galaxy Z Fold 4 birebir fiyat etiketine sahip olduğu için bu fiyatın Fazla şaşırtan olmadığını söyleyebiliriz.

Tabii ki her Vakit olduğu üzere bu sızıntıya da bir ölçü Kuşku ile yaklaşmakta fayda var. Fakat FrontPageTech’in yüzü ve sesi olan üretken sızıntı kaynağı Jon Prosser, “bu bilgilere Fazla lakin Fazla güvendiğini” belirtiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir