iPhone 15 için heyecanlandıran titanyum iddiası

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 08, 2023 Yorum Yok

Apple, iPhone 15 serisinde telefonlarına daha da premium bir His verecek Özel bir makyaj için hazırlandığı tez ediliyor. ShrimpApplePro, iPhone 15’in titanyum kenarlara sahip olacağına dair bir tweet gönderdi. Bu, iPhone 14 tarafından kullanılan alüminyumdan ve hatta iPhone 14 Pro tarafından kullanılan paslanmaz çelikten daha değerli olan birinci Sınıf bir materyal.

Ayrıca birebir kaynak, kenarların arka kısımlarının yuvarlatılacağını da argüman ediyor ve böylece çerçeve, daha Çok dik açılı olan var modellerin tersine telefonun ardına hakikat kıvrılacak.

Arka kısım ise görünüşe nazaran hala cam olacak ve ShrimpApplePro, bir sonraki tweet’inde “bu tasarım arttan kamera çıkıntısına nitekim hoş bir kıyı geçişi yaratacak” diyor.

Ancak bunların tamamı, iPhone 15 sızıntıları için Fazla erken olmasından Dolayı Kuşku ile yaklaşılması gereken bilgiler ve kaynağın kendisinin de belirttiği üzere, kaynağın kendisi bile kendi bilgilerinden büsbütün emin görünmüyor.

Ayrıca, bu hakikat çıksa bile bütün iPhone 15 serisinin titanyum kullanmasını beklememeliyiz. Kaynak basitçe “iPhone 15” diyor ve bu gerecin her model tarafından kullanılabileceğini ima ediyor, fakat Tüm serinin bu malzemeyi kullanmayacağı varsayım edilebilir.

Muhtemelen, sırf iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max (veya iPhone 15 Ultra, isimlendirme şimdi Kesin olarak duyurulmadı) tarafından kullanılacaktır. Hatta, daha Evvel Öbür bir sızıntının da bunu önermesinden ötürü, sadece iPhone 15 Pro Max’ın titanyum kullanması Fazla daha mümkün gözüküyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir