Logitech MX Anywhere 3 görüntü inceleme

Reklam Ajansları, SMM Paneller Eki 26, 2022 Yorum Yok

Klavye, fare, kulaklık ve kamera dendiğinde akla gelen birinci markalardan Logitech, yıllardır işini çok güzel biçimde yapıyor ve hazırladığı her eserde de bunu net formda görebiliyoruz. Bunu şirketi övmek için söylemiyoruz, bu nitekim de bu türlü. Doğal ki her eserde olabilecek eksik / gedik kesinlikle bir biçimde bulunuyordur, orası farklı fakat genel çerçevede değerlendirdiğimizde, kullanıcı nezdinde kendine âlâ bir intiba yaratmayı başarmış bir marka olduğu kesin.

Bunları neden söyledik? Çünkü Logitech’in yeni faresi MX Anywhere 3 bugün bizlerle bir arada ve şirket bu fare ile bir sefer daha başarılı bir işe imza atmış.

Bundan 4 yıl kadar evvel MX Anywhere 2‘yi incelemiştik. O devir, Ödüllü MX Master’ın daha taşınabilir versiyonu olduğunu söylediğimiz MX Anywhere 2’nin kompakt yapısını koruyan, fakat tasarım olarak daha ileri giden bir model olan MX Anywhere 3; ergonomik tasarımı, az sonra bahsedeceğimiz kullanımı kolaylaştırıcı özellikleri ve 70 güne kadar uzayan şarjı ile büyük rahatlık sağlıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir