Mercedes’ten tartışılacak karar: “Yıllık para öde, otomobilinin performansı artıralım”

Reklam Ajansları, SMM Paneller Oca 08, 2023 Yorum Yok

Otomobilin var yeteneklerini ortaya çıkarmak için fazladan ödeme yapmanızı isteyen Biricik araba markası Tesla değil. Mercedes, standart sedanları EQE ve EQS’te ve SUV varyantlarında performansı artıran yıllık 1.200 dolarlık bir “Hızlanma Artışı” aboneliği başlattı. Bu ödemeyi yapan kullanıcılar, arabalarının 0’dan 100’e hızlanmasının yüksek motor çıkışı ve artırılmış tork sayesinde 0,8 ila 1 saniye güzelleştiğini görüyorlar.

Mercedes bunun muhakkak bir yazılım değişikliği olduğunu açıkladı. öteki bir deyişle, otomobilinizin hâlihazırda aslında kaldırabileceği performansı elde etmek için fazladan Nakit ödüyorsunuz. Birçok kullanıcı için bu, garip bir hareket. Bu otomobiller zati değerli ve sırf bir defalık harcama gerektiren daha süratli modelleri var. Bir EQS 580 daha süratli ve konforlu, o Vakit neden hızlanma eklentili bir EQS 450 satın alasınız?

Mercedes’in Amel stratejisi Aleni görünüyor. Teknoloji dünyasının abonelik hizmetlerine genel geçişinde olduğu üzere, Mercedes, birinci satın almanın ötesinde Fazla az harcama yapabilecek müşterilerden istikrarlı bir gelir akışı umuyor. Hızlanma Artışı, periyodik navigasyon güncellemeleri ve bakımdan muhakkak daha çıkarlı üzere görünüyor. Elbette, kullanıcılar bu farkı ödemeye razı olursa…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir