Samsung, Galaxy S23 Ultra’ya çok özel bir kamera yeteneği ekleyebilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Samsung, yakında Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni seride yer alacak Ultra modelinde ise bu sefer selef seri modellerine kıyasla farklı yenilikler görebiliriz. Evet, bu Cin amiral gemisi serilerinde Ultra modellerine farklı imtiyazların tanınmasına alışkınız. Samsung, serinin öteki modellerinden kimi noktalarda yükseltmeler sağladığı Ultra modeline, S23 serisiyle birlikte ek bir Yetenek daha kazandırmayı planlıyor.

Galaxy S23 Ultra’ya Gece Görüşü Geliyor

Sızıntılara nazaran Samsung, Galaxy S23 Ultra modelinin kamerasını “gece görüşü” yeteneği ile süsleyecek. Haber, Twitter’da Ice Universe’ün “S23 Ultra’nın gece kamerasının nitekim ‘gece görüşlü’ olduğunu bir Kez daha vurgulamasıyla” yankı buldu. Buna bakarak S23 Ultra’nın Önemli manada düzgün düşük Fer fotoğrafçılığı yeteneklerine sahip olmasını bekleyebiliriz.

Burada Samsung Galaxy S23 Ultra’daki kamera modüllerinin tam olarak neleri içereceğine dair rastgele bir gösterge yok, fakat evvelki sızıntılar bu akıllı telefonda 4 lensli 108MP+12MP+12MP+2MP arka kameraya işaret ediyordu. Nelere sahip olup olmayacağını yakında göreceğiz. Samsung Galaxy S23 Ultra’nın şubat ayında tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir