Samsung’a sağlam müşteri: Koreli dev, tek seferde 400.000 telefon ve tablet sattı

Reklam Ajansları, SMM Paneller Kas 08, 2022 Yorum Yok

Samsung, dayanıklılığıyla Ünlü Galaxy XCover ve Tab Active üzere taşınabilir aygıtları için yeni bir Amel müşterisi buldu. Şirket, Samsung Fransa’nın Airbus ve Capgemini tarafından ortaklaşa sponsor olunan konsorsiyumun ortağı olarak seçildiğini duyurdu. Samsung, bu paydaşlığın bir sonucu olarak, yaklaşık 400.000 çalışanı Galaxy XCover ve Tab Active aygıtlarla donatmak için Airbus ile çalışacak.

Söz konusu sağlam Galaxy aygıtları, Galaxy Xcover 6 Pro akıllı telefon ve Galaxy Tab Active 3 tablet. Bu Yıl piyasaya çıkan Xcover 6 Pro, dünyanın en Tamir edilebilir telefonlarından biri olurken, Galaxy Tab Active 3 biraz daha eski, 2020’de piyasaya sürüldü. Muhtemelen Airbus, maliyetlerden tasarruf etmek için yeni Tab Active 4 Pro yerine Tab Active 3’ü seçti.

Tek seferde 400.000 taşınabilir Aygıt satmak epeyce Aka bir muvaffakiyet. Daha Ufak akıllı telefon üreticileri tüketici pazarında bu sayıya ulaşmak için çaba ediyor, lakin Samsung bu yeni Amel paydaşlığıyla neredeyse yarım milyon güçlü Aygıt satmış olacak. Bu, Koreli teknoloji devini gelecekte yeni güçlü aygıtlar tasarlamaya teşvik edebilir.

Samsung Electronics Fransa tarafından yapılan açıklamada, “bu kritik proje için Samsung’u muteber bir ortak olarak seçtiği için Airbus’a teşekkür etmek istiyoruz. Sağlamlaştırılmış cep telefonumuzun yenilikçiliği, kalitesi ve dayanıklılığı aygıtların tümü Airbus için tercih edilen kriterlerdi” dedi.

Galaxy Xcover 6 Pro ve Galaxy Tab Active 3, IP68 toza ve suya dayanıklılık derecelerine sahip ve MIL-STD-810H uyumlu. Yüksek seviyede onarılabilirliğe sahipler ve her iki aygıtta da çıkarılabilir piller bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir