Samsung’dan, akıllı telefonlara hayat verecek yeni güç markası

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Samsung başarılı taşınabilir Güç eserleri üretiyor. Şirketin ürettiği taşınabilir şarj aygıtları dalın en düzgünleri ortasında yer alırken, bu Eser portföyünü önümüzdeki Yıl genişletmesi bekleniyor.

Gelen yeni bilgilere nazaran Samsung, akıllı telefonlar ve öbür aygıtları için yeni taşınabilir şarj eserlerinin yakında geleceğini gösteren “Samsung Superfast Portable Power” ticari markası için evrak müracaatında bulundu.

Samsung Superfast Portable Power’ın ticari marka başvurusu geçtiğimiz hafta Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi‘ne yapıldı. Sınıflandırmaya nazaran, ticari marka terimi “Mobil aygıtlar için batarya şarj aygıtları; taşınabilir aygıtlar için batarya paketleri” için kullanılabilecek. Bu müracaat, Samsung’un sırf akıllı telefonlarla hudutlu kalmak istemeyebileceği formunda yorumlanıyor.

Ticari markalar ekseriyetle Fazla Çeşitli mümkün kullanım durumlarını kapsayacak halde hazırlanır; böylelikle şirketin Eser ahengi açısından seçeneklerini Aleni tutmasına İmkan tanır. Bu Özel terim için Samsung’un bunu Güç bankaları yahut şarj aygıtları için kullanmak isteyebileceği açık. Tahminen de buradaki “Superfast” Samsung’un daha da yüksek şarj suratlarını benimsemeye yaklaştığını ya da akıllı telefon dışındaki aygıtlarda da kullanabileceğini gösteriyordur. Şimdilik kestirmesi güç. Birtakım Çinli rakipleri daha yüksek suratları tercih ederken Samsung, 45W’ın ötesine geçmek için Çabuk etmemiş olsa da, tahminen de Güney Koreli şirket sonunda bu fikre yaklaşıyor.

Bu noktada bunun yalnızca bir spekülasyon olduğunu belirtmek yerinde olacak. Şimdi eserlerin ne istikamette olacağına dair resmi bir İzah yok. Lakin pek Fazla Samsung hayranının “Süper Süratli Taşınabilir Güç” tarifinin hakkını veren yeni Sıkıntı eserleri görmek isteyeceği kesin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir