Sızdırılan yeni iPhone 15 Pro görüntüleri, hayal kırıklığı yaratan iddiayı doğruluyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 22, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz haftalar boyunca yayılan söylentiler, iPhone 15 Pro’nun dokunsal Geri bildirime sahip sert Vaziyet diğmelerine sahip olduğuna işaret ediyordu. Lakin kısa bir mühlet evvel, söylenti dalgası istikamet değiştirdi ve Apple’ın görünüşe nazaran sert Vaziyet düğme teknolojisinden vazgeçtiği söylenmeye başlandı.

Haitong Tech analisti Jeff Pu, geçtiğimiz günlerde iPhone 15 Pro’nun, selefinin fizikî düğmelerini koruyacağını söyledi. Pu, kapasitif düğmelerin karmaşık bir dizayna sahip olacağını, bu yüzden de Apple’ın bu özelliği istikbal yıla kadar ertelemeye karar verdiğini argüman etti.

Ardından Çarşamba günü muteber analist Ming-Chi Kuo, “seri üretim öncesi çözülmemiş teknik sorunların” Apple’ı iPhone 15 Pro ve Pro Max için sert Vaziyet düğmelerini terk etmeye zorladığını söyleyerek iddiayı destekledi.

Şimdi de MacRumors, yeni ses düğmesi dizaynıyla ilgili olarak en yanlışsız görsele sahip olduğunu tez ediyor. Haber kaynağı, ses ayarı ve sessize alma düğmelerinin gerçeğe Müsait bir görünümünü oluşturmak için sızıntı kaynağı Unknownz21 ile Bir arada çalıştı. MacRumors, işlemenin “en nihayet sert Vaziyet söylentilerinden önce” oluşturulduğunu, bu nedenle İç tertipte değişiklikler olabileceğini söylüyor, lakin yayın “dış dizaynın yüksek ihtimalle birebir kalacağını” da belirtiyor.

Sızıntı kaynağı, “katı Vaziyet düğme dizaynının Fazla yakın vakte kadar hala geliştirilme evresinde olduğunu ve iptal edilmemiş olması ihtimalinin de bulunduğunu” söylüyor. Yine de, iPhone 15 Pro modellerinin nasıl görüneceğini öğrenmemize hala beş ay olduğunu hatırlatmakta fayda olabilir.

Yaklaşmakta olan iPhone modelinin Pro sürümlerinin yeni bir paslanmaz çelik çerçeveye sahip olması bekleniyor ve daha ince çerçevelere sahip olacakları söyleniyor. Fakat, Apple’ın Yan düğmeleri değiştirmemesi durumunda, telefonun tasarımı şu anda sahip olduğumuza Fazla daha emsal bir formda kalabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir