Spotify’dan çok konuşulacak iptal kararları

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bazı Spotify canlı yayınlarının hayranları, yakında en sevdikleri programlara veda etmek zorunda kalacak. Bloomberg’in bildirdiğine nazaran müzik ve ses yayını hizmeti Spotify, Doughboys: Snack Pack, kendisini “en sevdiğiniz ünlülerin en nihayet haberlerinin yeri” olarak tanımlayan Deux Me After Dark ve komedyen Jon Gabrus’un The Movie Buff’ı nihayet verilen yayınlardan kimileri. Laf konusu gösteriler ya sona erdi ya da yakında sona ereceklerini duyurdu.

Bir şirket sözcüsü bu iptalleri Bloomberg’e doğruladı. Haber kaynağı, Spotify’ın birtakım programları yaratıcılarının mukaveleleri dolmadan Evvel sonlandırdığını, lakin hizmetin onlara Laf verdiği ölçünün tamamını ödemeye devam edeceğini de kaynaklarından duyduğunu belirtiyor.

Spotify da iç olmak üzere birçok şirket, Clubhouse’un popülaritesini artırdığı salgının tepesinde canlı ses programlarının yeni bir büyüme alanı olduğunu gördü. Spotify, Mart 2021’de satın aldığı spor hayranları için ses tabanlı toplumsal File olan Locker Room’u tekrar düzenledi ve ismini Greenroom olarak değiştirdi. Nisan ayında Spotify Live olarak tekrar markalamadan ve canlı sesli yayın akışını anne uygulamasına entegre etmeden Evvel geçtiğimiz Yıl Özel bir Greenroom uygulaması başlattı. birden Çok gösterinin iptal edilmesi, şirketin canlı ses alanından Geri adım attığını gösterirken, formatı büsbütün ortadan kaldırmıyor. Bloomberg, The Fantasy Footballers ve The Ringer MMA Show üzere birtakım programların her zamanki üzere devam edeceğini söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir