Twitter’ın ardından, Instagram da ücretli bir abonelik sistemi planlıyor olabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 03, 2023 Yorum Yok

Instagram, Twitter Blue’ya misal bir atakla, platforma fiyatlı doğrulama sistemi eklemeye hazırlanıyor olabilir. Kod içerisinde bulunan kimi ipuçları, Özellikle dikkat çekiyor.

Kodun kendisinde, “ücretli mavi rozet” ve üzerinde çalışıldığı varsayılan yeni bir abonelik eserinden bahseden bir sıra metne göndermeler var. Bu referansın, Facebook uygulamasının en nihayet yapısında da bulunduğu söyleniyor.

Kod kesimi, piyasaya sürülmeden Evvel Instagram ile sonlu olmayan platformlara istikbal özellikleri sık sık tartışan bir geliştirici olan Alessandro Paluzzi tarafından bulundu.

Paluzzi ayrıyeten, bu keşfinin şimdi Kesin bir kanı yaratmak için kâfi olmayacağını söylüyor: “Şu anda kodda bununla ilgili yalnızca birkaç Ufak referans var, hiçbir şey görünmüyor, bu yüzden varsayımımı doğrulayabilecek bir ekran imajı gönderene kadar, bunu yalnızca bir söylenti olarak kabul edin.

Şu anda, bu kod dizileri sırf Meta’nın bu özelliği platforma eklemek için çalıştığını gösteriyor ve gelecekte Kesin olarak karşımıza çıkacağını söyleyemeyiz. fakat toplumsal medya platformlarının daha Çok Nakit kazanmak için adımlar attığı bir devirde, Instagram’ın da birebir yola sapması kimse için sürpriz olmayacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir