Volkswagen’den herkesi şaşırtan konsept: Hayır, bu kez karşımızda duran bir otomobil değil…

Reklam Ajansları, SMM Paneller Kas 14, 2022 Yorum Yok

Volkswagen, bu Defa yeni bir araba modeli değil, saatte 20 kilometre süratle giden bir Uzay Yolu kaptan koltuğu ile karşımızda. Volkswagen’in bir görüntü ile tanıttığı konsept yürüyen koltukta, şaşırtan bir formda, bir arabadan daha Çok seçenek sunuluyor. 360 derece çarpışma tedbire sistemi, parti ışıkları, Geri görüş kamerası, koltuk ısıtması, dokunmatik ekran, USB şarj portu ve alımlı ilişkisi bunlardan kimileri.

Volkswagen

Volkswagen’in koltuğunda oturup konforlu bir biçimde çalışabilir, isterseniz de güvenlik kemerini takıp ofis içinde kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Volkswagen Norveç tarafından üretilen bu yeni ofis koltuğu, diğer bütün ofis koltuklarını gölgede bırakmak için tasarlanmış üzere görünüyor.

Koltuk, Uzay Yolu dizisindeki kaptan koltuğuna benzemekle kalmıyor, birebir vakitte beş tekerleği üzerinde saatte 20 kilometre Hız da yapabiliyor. Yavaş üzere görünse de, bir ofis koltuğu için muazzam bir Hız aslında… Volkswagen koltuğun tam şarjla yaklaşık 12 kilometre gidebileceğini söylüyor.

Volkswagen’in Mecnun koltuğunun bütün özelliklerini aşağıdaki görüntüden izleyebilirsiniz.

Volkswagen’in daha evvelden bu Cin konsept eserlerin görüntülerini yayınlayıp sonra da “şaka yaptık” demek üzere Üzücü bir ünü olduğunu unutmamak lazım. Her ne kadar bir pazarlama gösterisine Fazla benzemiyorsa da, Volkswagen Norveç’in bir latifesi ile karşı karşıya kalmış olma ihtimalimiz de yok değil. Lakin latife bile olsa, koltuk hakikaten Fazla hoş ve keyifli görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir