Yeni Galaxy S23 söylentileri, daha iyi 8K çekimlere işaret ediyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Samsung Galaxy S23 serisi telefonlarla ilgili Fazla sayıda sızıntı ve söylenti duyulmaya devam ediyor ve doğrulanmamış en nihayet söylentiler, telefonların hem fotoğraf hem de görüntü çekme özelliklerinde iyileştirmeler olacağına işaret ediyor.

Deneyimli sızıntı kaynağı Ice Universe’ün söylediğine nazaran, yeni Galaxy S23 telefonlar saniyede 30 kare suratında 8K (30fps8K) görüntü kaydı yapabilecek. Bu, Galaxy S22 serisindeki üç telefonda bulunan 24 fps’den daha yüksek.

Bu artış Fazla Değerli görülmeyebilir, lakin Yine de giderek daha Çok sinema imalcisi görüntüleri için 8K çözünürlüğe geçtiği için muhtemelen memnuniyetle karşılanacaktır. Bu yenilik sayesinde görüntüler, 2023 üst Tertip aygıtlarında daha akıcı görünecek.

Bunun yanı sıra, Ice Universe, Galaxy S23 Ultra ile gündüz şartlarında çekilen fotoğrafların “daha net” olacağını, ayrıyeten telefonla çekilen çekimlerde “daha uygun ayrıntı ve daha yüksek doygunluk” sunacağını söylüyor.

Bu İzah pek net bir bilgi vermese de, Galaxy S23 serisi hakkında daha Evvel duyulan, Özellikle Ultra modelinden çekilen fotoğraf ve görüntülerin ayrım edilir derecede daha yeterli olacağı tarafındaki söylentilerle uyumlu gözüküyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir