Apple Watch için bir dönemin sonu: Bu uygulama artık kullanılamayacak

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar May 12, 2023 Yorum Yok

Meta’nın Messenger uygulaması 31 Mayıs’tan itibaren Apple Watch’tan kaldırılıyor, fakat kullanıcılar gelen bildirileri görmeye devam edebilecekler. Uygulamanın kaldırılması, kullanıcıların artık Facebook iletilerine saatlerinden Karşılık veremeyecekleri ve bunun yerine iPhone’larındaki uygulamaya başvurmaları gerekeceği manasına geliyor.

Bir Meta sözcüsü hususla ilgili olarak, “Kullanıcılar Apple Watch’larından Messenger bildirimlerini almaya devam edebilirler, lakin haziran ayının başından itibaren artık saatlerinden Karşılık veremeyecekler,” dedi: “Kullanıcılar ferdî iletilerini uçtan uca şifreli hale getirmek için çalıştığımız iPhone, masaüstü ve web üzerinden Messenger’ı kullanmaya devam edebilirler.

Messenger uygulaması 2015 yılında Apple Watch’ta ses klipleri ve çıkartmalar gönderme seçeneği ile tanıtılmıştı lakin kullanıcının metin cevapları vermesine müsaade vermiyordu. Şayet bir Apple Watch kullandıysanız, Ufak ekranda ileti yazmaya çalışmanın zati Fazla eğlenceli ve kolay bir şey olmadığını biliyorsunuzdur.

Apple’ın bu atağı, bir kısım Apple Watch kullanıcılarından reaksiyon görmüş durumda. Kullanıcılar Hayal kırıklığı yaşadıklarını söylerken, uygulamanın Apple Watch’tan kaldırılma fikrine katılmadıklarını toplumsal medyadan paylaştılar. Pekala, siz bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda yazın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir