Apple’ın merakla beklenen M2 Max işlemcisinin performans sonuçları sızdı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Apple’ın var M1 Max‘in yerini alacak olan M2 Max işlemcisi, yeni jenerasyon varyantın ne kadar süratli olabileceği konusunda bir Fikir verecek halde sızıntılarla kıyaslamalarda görüldü. Wccftech’in raporuna nazaran, Apple’ın M2 Max işlemcisi Geekbench’te Kıymetli skorlar elde ediyor.

M2 Max, Geekbench‘te Biricik çekirdekte 1.889 puan toplarken, çoklu çekirdekte 14.586 puana ulaşıyor. Bu hakikaten de Değerli bir puan.

Bunu, sırasıyla yaklaşık 1.750 ve 12.200‘e ulaşan var M1 Max ile karşılaştırdığımızda, M2 Max’in Biricik çekirdek için yaklaşık yüzde 8 daha süratli ve Fazla çekirdekli performans açısından yüzde 20 daha süratli olduğu sonucu ortaya çıkıyor.

Apple, M1 işlemcileriyle nitekim performansıyla Değerli bir ayrım ortaya koydu. Görünüşe nazaran ABD’li şirket önümüzdeki yıllarda da bu muvaffakiyetini devam ettirmeyi amaçlıyor ve daha da uygunu, gördüğümüze nazaran bunda başarılı olacak üzere.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir