İş Dünyası 2 Yıllık Aranın Ardından Dell Technologies Forum’da Bir Araya Geldi

Reklam Ajansları, SMM Paneller Oca 09, 2023 Yorum Yok

Türkiye’de merakla beklenen Dell Technologies Forum, 29 Kasım’da Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlendi. Pandemi nedeniyle Çehre yüze etkinliklere iki yıllık bir Aralık veren şirketin forumla yaptığı bu dönüş, Amel dünyası önderlerinin ve dal uzmanlarının ağır ilgisiyle karşılaştı.

Foruma dal önderleri ve uzmanların yanı Dizi Dell Technologies Amel ortakları, paydaşlar ve basının da ortalarında bulunduğu 1000’den Çok kişi katıldı. Alanında uzman pek Fazla isim, teknolojinin Türkiye’deki işletmelerin geleceğin şekillendirmeye nasıl Yardımcı olabileceğine dair içgörülerini paylaştı.

Katılımcılar, Aralık oturumlarda ve Dell’in uzmanları tarafından düzenlenen konuşmalarda uç bilişimden Yapay zekaya, çoklu bulut stratejilerinden, çağdaşlaştırılmış inançlı teknoloji tahlillerine kadar pek Fazla alanda Dell’in vizyonunu ve geleceği şekillendiren Eser ve tahlillerini keşfetme fırsatı buldu. Forumda ayrıyeten Dell’in inovasyonları ve kurumları bir adım daha öteye taşıyacak tahlilleri de tanıtıldı.

Forumun açılış konuşmasını Dell Technologies Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Kıdemli reis Yardımcısı Mohammed Amin yaptı. Amin, Dell’in vizyonunun ve yenilikçi tahlillerinin, bölge ve Türkiye’deki kuruluşların başarısı ve Amel sürekliliğine nasıl Yardımcı olabileceğini anlattı.

Amin’in akabinde kelamı, ödüllü siber Emniyet uzmanı Magda Lilia Chelly aldı. Chelly, Emniyet meselelerine çağdaş, uçtan uca tahlillerle nasıl yaklaşılması gerektiğine ve güvenlik, Denetim ve ölçeklendirme üzere kriterlerin kıymetine değindi.

Forumda, Dell Technologies Türkiye genel Müdürü Işıl Hasdemir de dikkat alımlı bir konuşma yaptı. Dell’in yakın vakitte yaptığı Breakthrough araştırmasına değinen Hasdemir, “İnsanları inovasyonun ve dönüşümün merkezi olarak gören bir kültür oluşturmak, atılan her adımda empati kurmak manasına geliyor. Burada nihayet kullanıcı tecrübesini ön planda tutan, süratli Karşılık veren sağlam teknoloji dizaynlarından çalışanların heyecanına ve maksatlarına istikamet veren değişim programlarına kadar her alandan bahsediyoruz. Zira insanın kapasitesini ortaya çıkaran şey, teknolojidir. Tam da bu nedenle başarılı olmak isteyen işletmelerin insanları, teknolojiyi ve süreçleri bir Tüm olarak ele alması gerekir. Dell olarak yürüttüğümüz Breakthrough araştırmasında da insanların kısa Vakit Evvel yaşadığımız üzere yıkıcı değişimlere nasıl Ahenk sağladığını ve kuruluşların, bünyelerinde çalışan şahısların içlerindeki inovatif ruhu ortaya çıkarmak için neler yapabileceklerini ortaya koyduk,” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir