Apple’ın yeni iMac’i M3 işlemci ile ve çok da uzak olmayan bir tarihte raflara çıkabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Mar 07, 2023 Yorum Yok

Bloomberg’den Mark Gurman’a nazaran Apple, 24 inçlik yeni bir iMac’i yılın 2’inci yarısı üzere erken bir tarihte piyasaya sürmeye hazırlanıyor. En nihayet Power On bülteninde mevzuyu pahalandıran Gurman, 2 yeni iMac modelinin geliştirilmesinin “geç bir aşamaya” ulaştığını ve Apple’ın kısa müddet Evvel üretim testlerine başladığını bildirmişti. Gurman, 2023 iMac’in seri üretiminin en az 3 ay daha başlamayacağını varsayım ediyor, lakin piyasaya sürülmesinin bu 3 aydan sonra Fazla da gecikmeyeceğini tez ediyor.

Bir öbür düzgün haber şu ki yenilenen modeller bir sıra güzelleştirme içerecek.

En değerlisi, 2023 iMac’in Apple’ın yeni jenerasyon M3 çipi üzerinde geliştirileceği. Gurman, TSMC’nin yaklaşmakta olan 3nm sürecinden faydalanması beklenen yeni yonga setinin Değerli performans ve Sıkıntı verimliliği kazanımları sunmasının beklenen olduğunu belirtiyor. öteki değişiklikler, iMac’in dahili bileşenlerini kapsayabilir ki bunlardan kimilerinin Apple tarafından yine tasarlandığı bildiriliyor. Gurman, şirketin iMac’in standını takmak için “farklı” bir üretim süreci kullanmayı planladığını da söylüyor. Bununla birlikte, hepsi bir ortada aygıt hala 24 inç ekrana sahip olacak ve 2021’deki selefiyle birebir Şen renklerle gelecek.

Gurman, yeni iMac’in yanı Dizi şirketin MacBook Air’in uzun müddettir konuşulan 15 inçlik versiyonunu, 13 inçlik modelin yenilenmesini ve birinci Apple Silicon Mac Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlandığını da söylüyor. Bu Mac’lerin ilkbahar sonu ile bu yaz ortasında piyasaya çıkmasını bekliyor. Yeni MacBook Air’lerin M3 çiplerle hazırlanıp hazırlanmayacağı ise daha az net. Gurman’ın iddiasına nazaran “en azından” 13 inçlik modelde Apple’ın en yeni çipi yer alabilir çünkü şirket halihazırda ultra taşınabilir modelin M2 versiyonunu sunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir