Bu Aksesuarlar Olmazsa Olmaz! Mcdodo’nun Yeni Şarj Cihazları Bir Arada!

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Telefon şarjı ve aksesuarları dendiğinde akla gelen birinci markalardan olan Mcdodo, bu defa bizlere manyetik şarj pedinden Apple Watch şarj istasyonuna, data kablolarından yüksek hızda süratli şarj isteyenleri bir oldukça Mesut edecek GaN şarj adaptörüne kadar pek Fazla aygıtı göndermiş. Artık bunlara süratlice yakından bakacağız.

Mcdodo CH-2060 Portable Wireless Charger for Apple Watch

Öncelikle Apple Watch şarj istasyonundan başlayalım. Bu eserin tam ismi Mcdodo CH-2060 Portable Wireless Charger for Apple Watch. Apple Watch’unuz için kullanabileceğiniz hayli Ufak ve Fazla da şık görünen bir şarj pedi. Tartısı yalnızca 19 gram kadar. Bir ucunda Lightning irtibat portu bulunuyor. Kutusundan bir şarj kablosu çıkmıyor bu ortada onu da söyleyelim. Bu aygıt, Apple Watch’u 3.5W azamî Güç ile şarj edebiliyor. Saat üzerine kolaylıkla sabitleniyor ve pek de sağlam duruyor. Çok akım, çok ısınma ve çok şarj üzere hususlarda da Emniyet tedbirleri alınmış.

Mcdodo CH-525 LED Night Light Fast Charge Wireless Charger

Telefonunuzu şarj etmek için hoş bir şarj istasyonu istiyorsanız bu Aygıt işinizi bir oldukça görecek. CH-525 LED Night Light Fast Charge Wireless Charger isimli bu aygıt, hem telefonunuzu şarj ediyor hem de üzerindeki LED ışıklandırması ile etrafa beğenilen bir Fer yayıyor. Hızlı şarj özelliği de var. Telefonunuzda da bu özellik varsa, klasik usulden daha süratli müddette şarj edebiliyor. Hem Apple telefonlar hem Android telefonlar ile kullanabiliyorsunuz. Apple aygıtları 7.5W gücünde, Android aygıtları ise 10W gücünde kablosuz şarj edebiliyor. Nitekim hem şarj süratiyle hem imgesiyle epey hoş bir Aygıt olmuş.

Mcdodo CH-1540 GaN 5 Pro Küçük Fast Charger

Bu Aygıt da Mcdodo’nun GaN 5 Pro Küçük şarj aygıtı. 65W’a kadar çıkış gücüne sahip olmasıyla en Kıymetli yanını oluşturuyor. Yani bağlayacağınız aygıtları sahiden de Fazla süratli biçimde şarj edebiliyor. Qualcomm Süratli Şarj teknolojisini destekliyor bu adaptör. Üzerinde 3 konektör bulundurması, tıpkı anda 3 aygıtı bağlayabilmenizi sağlıyor. Bunlardan biri USB-A, diğer 2’si ise USB-C halinde yer alıyor. Telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, kulaklık ya da oyun konsolunuzu şarj etmek için kullanabilirsiniz. Eserin 7 müdafaa düzeyi de bulunuyor bu ortada. Bu manada pek inançlı bir Eser olduğunu söyleyebiliriz.

Mcdodo CH-7170 PC+QC Travel Charger 20W

Mcdodo CH-7170, üzerinde dijital ekran bulundurmasıyla farklı bir eser. Ayrıyeten yuvarlatılmış sınırlarıyla da hayli hoş görünüyor. Üzerindeki dijital ekran, bağladığınız Aygıt şarj olurken akımı ve voltajı görmenizi sağlıyor. Böylelikle aygıtın şarj durumunu net bir biçimde görebiliyorsunuz. 20W gücünde şarj edebiliyor. Yeni jenerasyon dizüstü bilgisayarlarda gördüğümüz üzere USB-C irtibat noktasıyla laptop şarjında da kullanabiliyorsunuz. Tekrar telefon tarafında da başta Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi ve Oppo gelmek üzere hem Android hem Apple aygıtlarını şarj edemiyorsunuz bu aygıtla. Üzerinde hem USB-A hem USB-C çıkışı bulunuyor. Böylelikle birebir anda 2 aygıtı birden şarj ederek kolaylık sağlıyor.

Mcdodo CA-5420 Harika Charge Type-C Veri Cable ve Mcdodo CA-526 Auto Power Off Lightning Veri Cable

Bunlar da telefonlarınız için kullanabileceğiniz şarj ve bilgi kabloları: Mcdodo CA-5420 Harika Charge Type-C Veri kablosu ve Mcdodo CA-526 Auto Power Off Lightning Veri kablosu. USB-C’li olan Android aygıtlarla kullanılabilir, Lightning olan ise Apple aygıtlara Müsait yapıda. Her 2 kablonun da örgü kabloya sahip olması, kablonun ömrünü ve kullanımını kolaylaştırıyor. Apple için olanı 1.2 metre uzunluğunda, Android için olanı ise 1 metre uzunluğunda. Çok kullanışlı ve aygıtlarınızı süratli şarj edebileceğiniz eserler.

Mcdodo Magnetic Radiator Wireless Car Charger 15W

En hoşunu en sona sakladık. Bu aygıt, kablosuz bir araç içi şarj aygıtı lakin klasik olanlardan Fazla farklı bir tahlil. İsmi Mcdodo Magnetic Radiator Wireless Car Charger. Kutu içeriğinde bulunan aparatlarla ister orta konsola ister havalandırmaya sabitleyebiliyorsunuz. Magsafe özellikli kılıf ile kullanabileceğiniz üzere, ayrıyeten bu minik metal plaka olan Mcdodo MG-0011 ile Android telefonları Magsafe’e dönüştürerek de bu Aygıt ile kullanabiliyorsunuz. Bu metal plakayı telefonunuzun ardına yerleştirdikten sonra üzerine telefonun silikon kılıfını taktığınızda artık telefonunuz Magsafe özelliği kazanmış oluyor ve böylelikle bu Aygıt üzerine inançla yerleştirebiliyorsunuz.

Kutu içeriğinde 2 farklı kullanım şekli sağlayan aparat mevcut. Vantuzlu olanla isterseniz aracın camına isterseniz orta konsola sabitleyebilirsiniz. öbür aparatla da aracın havalandırma mazgalına takabilirsiniz. Tercih sizin.

Cihazın üzerinde, telefonu sabitlediğiniz yerin ardında bir fan var. Bu fan, hava akışını yüzde 300 oranında artırarak, şarjda olan telefonu basitçe soğutabiliyor. Ayrıyeten burada kullanılan RGB ışıklandırma da aygıta farklı bir hava katmış.

Cihazın başlığı 360 derece hareket edebiliyor, böylelikle esnek bir kullanım sağlıyor. Şarj gücü ise 15W. Çok kullanışlı bir Eser olmuş. Şayet bu türlü bir şeye gereksiniminiz varsa, kesinlikle yakından incelemenizi tavsiye ederiz.

Sonuç

Evet, toparlayacak olursak Mcdodo bir Defa daha sahiden gereksinimi ziyadesiyle karşılayan eserlere imza atmış. Şarj ve telefon aksesuarı konusunda gereksiniminiz olan ne varsa, Mcdodo’ya bir uğramanızda fayda olacağını söyleyebiliriz. Eserleri mcdodo’nun web sitesinde bulabilirsiniz.

Ürünler hakkında daha Çok bilgi almak için https://mcdodo.com.tr web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir