Bu şirket 10 saat TikTok videosu izlemeye 1000 dolar verecek

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar May 22, 2023 Yorum Yok

Influencer pazarlama ajansı Ubiquitous, 10 saatlik TikTok izleme seansına girmeleri karşılığında üç şahsa saatte 100 dolar ödemeyi planlıyor. Şirket, bu gayretin çevrimiçi olarak ortaya çıkan trendleri ölçmesine Yardımcı olacağını umuyor.

TikTok İzleme işine başvurmak için Ubiquitous’un YouTube kanalına abone olmanız ve neden saatlerce süren maratona en Müsait şahıs olduğunuza dair kısa bir tanıtım yazısı göndermeniz gerekiyor. Şirket, platformun nasıl çalıştığını, Özellikle de trendleri bilen 18 ıslak ve üstü şahıslar aradığını da ekliyor.

Açıklamada “seçilen adaylar, tespit ettikleri yinelenen eğilimleri not etmek için Yalın bir doküman doldurarak ortaya çıkan eğilimleri keşfetmemize de Yardımcı olacak” deniliyor.

İzleme seansından sonra iştirakçilerden tecrübelerini seçtikleri rastgele bir toplumsal medya platformunda paylaşmaları ve şirketi etiketlemeleri isteniyor.

Son müracaat tarihi 31 Mayıs. Adaylar, müracaatların kapanmasından yedi gün sonra seçilip seçilmedikleri hakkında bilgilendirilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir