Büyük bir kapak ekranı ve fazlası: Galaxy Z Flip 5 işte böyle görünecek

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar May 02, 2023 Yorum Yok

Bir müddettir Galaxy Z Flip 5‘in daha Aka bir kapak ekranına sahip olacağını duyuyoruz. Bunun tam olarak neye benzeyeceği bugüne kadar Sır olarak kaldı, lakin artık Galaxy Z Flip 5’e ilişkin olduğu argüman edilen yeni görseller internette ortaya çıktı.

Sızıntılarda bahsedilen Aka kapak ekranı görülüyor. İmajlarda, Galaxy Z Flip 5’in geride yer alacak olan ekranının, kapağın üst kısmının neredeyse tamamını kapladığı görülüyor. Böylelikle selefinden besbelli biçimde ayrım yarattığını söyleyebiliriz. Bu ekran 3.4 inç boyuta sahip olurken, Z Flip 5’in İç ekranının da 6,7 inç olacağı söyleniyor.

Üzerinde çift kamera bulunan kapak ekranı, bu nedenle kenardan biraz kırpılmış üzere görünüyor. Şirketin bunu estetiği düşünerek bu türlü yaptığını düşünüyoruz. Elbette bu kesik Yeniden bazıları tarafından beğenilmeyecektir. Tahminen de bu Değişik tasarım bize kimi yeni yazılım özellikleri sunabilir. Bekleyip göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir