CANLI YAYIN: Samsung Galaxy S23 tanıtımını canlı yayında izleyin!

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 01, 2023 Yorum Yok

Samsung’un yeni Galaxy S23 serisini tanıtacağı Galaxy Unpacked aktifliğinin başlamasına artık dakikalar kaldı. Saatler 21.00’i gösterdiğinde başlayacak olan aktiflik, birebir vakitte COVID-19 salgınından beri düzenlenen birinci Çehre yüze Unpacked olacak.

Etkinlikte tanıtılacak olan Galaxy S23 serisi hakkında şimdiye dek pek Fazla sızıntı gördük. Bu yüzden merak edilecek Fazla da Çok bir şey kalmamış üzere görünüyor. Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra olarak 3 farklı model ile satışa sunulması beklenen yeni amiral gemisi serisi, Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy ismi verilen, Snapdragon Gen 2 yonga setinin daha süratli bir versiyonunu içerecek. Ultra modelinin, Özellikle fotoğrafçılık özelliklerine tartı vereceği düşünülüyor. Ayrıyeten birinci kere, bir Galaxy S modelinde dahili bir S Pen yuvası görmemiz mümkün.

Ayrıca, Galaxy S23’ün 128GB sürümünün, Galaxy S22 serisine emsal halde UFS 3.1 depolama alanı kullanması bekleniyor. öbür bütün model ve varyantlarda ise UFS 4.0 depolama görmeyi bekleyebiliriz.

Samsung’un aktiflikte yeni GalaxyBook 3 serisi dizüstü bilgisayarlarını tanıtması da sürpriz olmayacak. Ayrıyeten yeni aygıtlara bir tablet ve birtakım aksesuarlar da eşlik edebilir.

Tüm bu gelişmeleri saniyesi saniyesine, canlı yayında izlemek istiyorsanız, yanlışsız yerdesiniz. Saatlerimiz 21.00’ı gösterdiği Lahza başlayacak olan canlı yayını Çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir