Elon Musk, iPhone ve Android’e rakip olacak kendi telefonunu mu üretecek?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 08, 2023 Yorum Yok

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, Twitter üzerinde o kadar Fazla değişiklik yapıyor ki, bu değişiklikleri takip etmek neredeyse Mümkün değil. Yalnızca bu hafta, askıya alınan hesapların tekrar açılması için Twitter çapında bir referandum yapılıp yapılmamasını tartışmaya açtı. Çabucak gerisinde da, Şayet Apple ve Google Twitter’ın yeni halini beğenmez ve telefonlarından yasaklamak isterlerse, onlara alternatif olarak kendi telefonunu üreteceğini açıkladı.

Teknoloji milyarderinin bu açıklamaları tutucu podcaster Liz Wheeler’ın ona karşı attığı bir tweet’ten sonra geldi. Wheeler, Şayet Apple ve Google Twitter’ı uygulama marketlerinden atarlarsa, Elon Musk’ın kendi telefonunu üretmesi gerektiğini söyledi. nihayet vakitlerde Twitter’da yapılan değişiklikler ve toplumsal medya içeriklerinin Denetim edilmiyor olması, Apple ve Google’ın Twitter uygulamasını yasaklayabileceği argümanlarının ortaya atılmasına neden olmuştu.

Üç saat sonra Musk, Wheeler’a Twitter’ın dünya çapında iPhone ve Android aygıtların resmi File geçitleri olan Apple ve Google’ın uygulama mağazalarından yasaklanması durumunda kendi telefonunu yapacağını söyledi. Twitter’da anket yapmayı seven Wheeler, bu bahiste Çabucak bir anket başlattı. Anket sonucunda, 130.161 iştirakçinin %51,2’si, Musk telefon yaparsa o telefona geçebileceği tarafında oy kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir