Elon Musk ismini değiştirdi, internette Harry Bolz kimdir aramaları fırladı…

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 10, 2023 Yorum Yok

Tesla, SpaceX ve Twitter’ın CEO’su Elon Musk, sürpriz bir hareketle Twitter ismini ‘Harry Bōlz’ olarak değiştirerek hayranlarını ve takipçilerini Tekrar şaşkına çevirdi. Herkes ‘Harry Bōlz kimdir” sorusunun karşılığını ararken, internet de teorilerle dolmaya başladı.

Sosyal medya platformunda 135 milyondan Çok takipçisi olan Elon Musk, Komik olsun ya da olmasın, Farklı latifeler yapmasıyla bilinen bir isim. Esprili ve öngörülemez çevrimiçi varlığıyla tanınan Musk’ın ismini ‘Harry Bōlz’ olarak değiştirme konusundaki kararı, yaygın bir merak uyandırdı.

Gizemi daha da artıran Musk’ın – daha doğrusu “Harry Bōlz” – kısa mühlet Evvel “Başkalarının kimliğine bürünmek yanlıştır!” biçiminde bir ileti yayınlamış olmasıydı. Bu ileti, İsim değişikliğinin manası ve maksadı hakkında daha Çok spekülasyona yol açıyor.

Halihazırda, sayısız teori ve varsayıma sahne olan ‘Harry Bōlz’ hakkında Fazla az şey biliniyor. Kimileri, ismin bir söz oyunu yahut içeriden bir latife olabileceğini düşünürken, başkaları bunun yaklaşan bir projeyi yahut işbirliğini Anlatım edip etmediğini merak ediyor. Kimi toplumsal medya kullanıcıları “Harry Bōlz”ün Musk’ın yeni bir latifesi olduğunu düşünüyor.

HARRY BOLZ KİMDİR SORUSU ARAMALARDA TREND OLDU

Elon Musk, Twitter’daki İsim değişikliği ve gizemli tweet’i için şimdi somut bir İzah yapmasa da, gizemli ‘Harry Bōlz’ kişiliği ile Yine ilgiyi üzerine toplamış durumda. isim değişikliğinin akabinde, “Harry Bölz kimdir” sorusu arama motorunda en Fazla arananlar ortasına girdi.

Harry Bōlz’ün Musk’ın klasik kripto Nakit tweetleriyle ilgili olabileceğine dair tezler da var. Fakat toplumsal medyada paylaşılan birebir isimli bir token’ın Elon Musk’ın İsim değişikliği sonrasında Çabuk biçimde yaratılmış olduğu görülüyor ve dolandırıcılık için kullanıldığı kuşkusu hayli kuvvetli.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir