Galaxy S23, Gorilla Glass Victus 2 sayesinde şimdiye kadarki en dirençli amiral gemisi olabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 28, 2023 Yorum Yok

Üst seviye akıllı telefonlar hem kıymetli hem de – tipik olarak – kırılgan. Ve doğal olarak bu da mükemmel bir kombinasyon değil. Fakat Samsung Galaxy S23 serisi, Gorilla Glass Victus 2‘yi kullanan birinci telefonlar olacağı için bu sorunu çözmeye yönelik adımlar atacak üzere görünüyor.

Corning’in yeni harika kuvvetli camı geçen yılın sonlarında ortaya çıkmış olsa da, Samsung’un bir sonraki Galaxy amiral gemisi akıllı telefonlarının bunu kullanan birinci telefonlar olacağı doğrulandı.

Ortaya çıkan tabirler yaklaşan 3 modelin de Gorilla Glass Victus 2 kullanacağını gösteriyor. Görünüşe nazaran Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Samsung Galaxy S23 Ultra, Gorilla Glass Victus 2’yi kullanan birinci telefonlar olacak.

Yeni nesil Gorilla Glass, Özgün Gorilla Glass Victus kadar çizilme direncine sahipken beton üzere pürüzlü yüzeylerde daha uygun düşme müdafaası sunmak üzere tasarlanmış bir ekran teknolojisi. Fakat ne kadar sağlam olduğunu testlerimizden sonra söyleyebileceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir