Galaxy S23 ve S23+’a güç verecek olan piller, yeni sızıntıyla neredeyse kesinleşti

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 08, 2023 Yorum Yok

Galaxy S23 serisini görmeden önce en az birkaç ayımız daha var. Bu da, seri hakkında daha da Çok sızıntı ile müsabakaya Amade olmamız gerektiğini gösteriyor.

Galaxy S23 ve Galaxy S23+’ın, ABD’nin Federal İrtibat Komisyonu’ndan (FCC) gelen dokümanlarla birlikte, kullanacakları piller belirli oldu. Temel Galaxy S23 modeli, EB-BS912ABY model numarasını taşıyan bir pil ile çalışacak. Bu pil 3,785 mAh’’lik bir nominal kapasiteye sahip.

Galaxy S23+’ın içinde yer alacak olan pil ise EB-BS916ABY model numarasını taşıyor. Evvelki raporlara nazaran, ATL tarafından üretilecek. Ve FCC’ye nazaran 4.565 mAh nominal kapasiteye sahip. Bu da muhtemelen Samsung’un, pili tipik bir 4.700 mAh kapasite ile etiketleyeceği manasına geliyor. pili tipik bir 4.700 mAh kapasite ile etiketleyeceği manasına geliyor. Her iki telefon da 25W muhteşem süratli şarj aygıtları ile test edilmiş üzere görünüyor. Fakat bu, pillerinin 25W’da takılıp kalacağı manasına gelmiyor. Galaxy S22+ 45W süratli şarj dayanağına sahipti; bu nedenle Galaxy S23+ muhtemelen birebir özelliklerle gelecek.

FCC diğer donanım özellikleri hakkında detaylara girmese de, Galaxy S23 serisinin yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin Samsung için üretilen Özel bir sürümünü kullanacağı neredeyse katılaşmış durumda. Bu açıdan bakıldığında, bir sonraki Samsung amiral gemisi telefonların nihayet yıllarda en heyecan verici olanlar ortasına gireceğini söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir