Galaxy S23’ün Clear Gadget Case’i, daha önce hiç görülmemiş özelliklerle gelecek

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 25, 2023 Yorum Yok

Samsung yaklaşmakta olan Galaxy S23 amiral gemisi telefonları için yeni ve eşsiz bir gözetici kılıf geliştirmiş olabilir. Söylentilere nazaran yeni kılıfın ismi “Clear Gadget Case” ya da “Standing Case with Ring Grip Universal“. Kılıfın dizaynını tasvir eden birinci fotoğraflar da sızdı ve kimi Enteresan bilgileri ve mümkün NFC ilişkisini da ortaya çıkardı.

Aşağıdaki ve üstteki görseller metalik bir halka, bir LED Fer ve halkayı sabitleyen plastik kapak üzerinde İlgi alımlı bir “Slide to Unlock” baskısı içeren yeni bir kılıf dizaynını gösteriyor. Fotoğraflar @rquandt tarafından paylaşıldı ve bir İkaz ile Bir arada geldi. Kaynak, bunun Samsung’un Galaxy S23 için piyasaya süreceği resmi bir kılıf olup olmadığından emin değil, lakin her iki tanıma da uyduğunu ekliyor, yani “Clear Gadget Case” ve “Standing Case with Ring Grip Universal.”

Dolayısıyla, Samsung’un aklındaki sonuncu kılıf dizaynının bu olup olmadığı tam olarak belirli değil. Lakin aşağıdaki fotoğrafların resmi bir kılıfı tasvir ettiği fikrini düşünelim ve neler sunduğunu incelemeye çalışalım.

LED ve NFC irtibatlı Galaxy S23 “Gadget Case” mi?

“Slide to Unlock” yazısı, Gadget Case’in kullanıcıların arka paneli kaydırarak Galaxy S23’ün kilidini açmasına müsaade vermesini sağlayabilir. Yahut tahminen de basılı metin sırf kullanıcılara metalik halkanın kilidini nasıl açacaklarını öğretmek için vardır. Bunu kılıf tanıttığında anlayabileceğiz.

Bununla birlikte, Clear Gadget Case olarak isimlendirilen kılıfın, hedefi gizemini koruyan bir LED’e sahip olduğu da görülüyor. Bununla birlikte, kılıfın telefonla bir biçimde, muhtemelen NFC aracılığıyla iletişim kurabilmesi gerektiğini gösteriyor. Kollayıcı kılıflardaki LED ışıklar çoklukla bildirimler için ya da telefonun pil durumunu göstermek için kullanılır.

Ancak NFC kontağının eklenmesi “Slide to Unlock” baskısını Fazla daha İlgi cazip hale getiriyor. Bu kılıf Galaxy S23 ile daha derin bir entegrasyona sahip olabilir ve telefonun kilidini açmak için eşsiz bir yol sağlayabilir mi? Bunu en geç 1 Şubat‘ta Samsung yeni amiral gemisi serisini tanıttığında öğreneceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir