Google’ın beklenen katlanabilir Pixel telefonu, bir kez daha ertelendi

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 10, 2023 Yorum Yok

Google’ın Pixel markalı bir katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığı uzun müddettir konuşuluyor ve şimdiye kadar Fazla sayıda sızıntı ile karşılaştık. fakat bu telefon, şimdiye dek Fazla sayıda gecikmeyle karşı karşıya kaldı. Son 2023’ün birinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenirken, yeni bir erteleme daha katlanabilir Pixel’i ileriye atacak üzere görünüyor.

Kore haber servisi The Elec’e nazaran Google, 2023’ün üçüncü çeyreğinde Pixel katlanabilir telefonun seri üretimine başlamayı planlıyor. Rapora nazaran aygıtın birinci çeyrekte çıkış yapma talihi yok zira Samsung’un, ekran tedariğini en erken Temmuz – Ağustos Vakit dilimi içerisinde yapabileceği bildiriliyor. Rapor doğruysa, katlanabilir telefonun bu Yıl Eylül yahut Ekim aylarında resmi olarak piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

Rapor, Google’ın katlanabilir aygıtı piyasaya sürmesinin neden bu kadar uzun sürdüğünü açıklamıyor fakat söylentilere nazaran şirket, eserin nihayet halinden hala şad değil. Performansı da Galaxy Z Fold3 ile tıpkı düzeyde olmadığı tez ediliyor.

Katlanabilir Pixel’in Eylül – Ekim devrinde çıkacağını varsayarsak Google, dal önderi Samsung ile rekabet etmek zorunda kalacak. Güney Koreli teknoloji devi, birebir Vakit diliminde Galaxy Z Fold5 katlanabilir telefonunu piyasaya sürecek.

Beklenen özelliklere gelince… Söylentiye nazaran katlanabilir Pixel telefon 7.57 inçlik dahili katlanabilir ve 5.78 inçlik harici ekrana sahip olacak. Tebeşir (beyaz) ve Obsidyen (siyah) renkleriyle raflara çıkacak ve satış fiyatı 1.800 dolar düzeyinde olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir