Google’ın katlanabilir telefonu olması beklenen Pixel Fold, tüm hatlarıyla sızdı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 09, 2023 Yorum Yok

Samsung önümüzdeki Yıl katlanabilir telefon pazarı segmentinde Google ile rekabet edecek. Android işletim sisteminin üreticisi birinci katlanabilir telefonunu 2023 yılında piyasaya sürmeyi planlıyor ve gelen yeni sızıntılar, Google’ın katlanabilir akıllı telefonlarda Samsung ile rekabet etmek için hangi aygıtı kullanacağına dair daha net bir fotoğraf çizmeye başlıyor.

Birkaç gün Evvel Pixel Fold‘un performans notlarının internete sızmasının akabinde, katlanabilir telefonun tasarımı da bütün açılarıyla ortaya çıktı. Buna ek olarak, aygıtın kimi ekran özellikleri ve boyutları da sızıntılar ortasında yer aldı.

Google Pixel Fold, Galaxy Z Fold 4’ten Fazla daha geniş

Yeni sızıntı, Google Pixel Fold’un 5.79 inçlik bir kapak ekranına ve 7.69 inçlik katlanabilir bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Aygıt açıldığında yaklaşık 158.7 x 139.7 x 5.7 mm boyutlarında olacak. Kamera çıkıntısı da iç olmak üzere telefonun kalınlığı 8.3 mm halindeyken, Google’ın kapak ve katlanabilir ekranları Samsung Display’den satın aldığı da bildiriliyor.

Yukarıdaki ve aşağıdaki görseller ve 360 derecelik görüntü, Pixel Fold ile Galaxy Z Fold 4 ortasındaki en Aka farklardan birini vurguluyor. Şöyle ki, Pixel Fold, Galaxy Z Fold 4’e kıyasla hayli geniş ve daha kare boyutlarda bir en-boy oranına sahip.

Geçmişte Galaxy Z Fold serisinin en Aka tasarım meselelerinden biri dar kapak ekranıydı. Galaxy Z Fold 4 bu sorunu makul bir dereceye kadar düzeltti, lakin Google Fazla daha ileri gitmiş üzere görünüyor. Bu nedenle Pixel Fold bir akıllı telefon için Fazla geniş olabilir ve hantal kalabilir. Bunu Vakit gösterecek.

Google’ın Pixel Fold’u Mayıs 2023‘te piyasaya sürmesi bekleniyor, lakin telefon-tablet hibriti ucuz olmayacak. Birinci raporlar doğruysa, Google, Pixel Fold için 1.799 dolar ve üzeri bir fiyat talep etmeyi planlıyor. Telefonun piyasaya sürüldüğünde Android 13‘ü çalıştıracağı ve 12 GB RAM‘e sahip olacağı düşünülüyor. 2 renk seçeneğiyle satışa sunulacak: Tebeşir ve Obsidyen. Elbette bunlar sızıntılar. Bekleyip göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir