Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Fold’a ait olduğu söylenen bir maket, YouTube videosunda ortaya çıktı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 17, 2023 Yorum Yok

Google’ın bir türlü ortaya çıkmayan olası katlanabilir telefonu Pixel Fold hala resmi olarak tanıtılmamış olsa da, üzerinde çalışıldığı neredeyse kesin. Geçtiğimiz ay eserin kimi manzaralarının ortaya çıkmasının akabinde, Dave2D olarak isimlendirilen bir YouTuber, katlanabilir Pixel’in maketi olduğunu söylediği bir eseri ele geçirdi ve bir sıra özelliği varsayım etmeye çalıştı.

Bunların ortasındaki kimi Kıymetli noktalar şu biçimde listelenebilir:

  • Menteşeye bakılarak yapılan varsayıma nazaran, İç ekranın Samsung Z Fold 4’ten daha yumuşak bir orta kıvrıma sahip olacak.
  • Muhtemelen maliyetleri düşürmek ve bir kamera kesintisinden kaçınmak için, 7,67 inçlik İç ekranın şaşırtan derecede kalın çerçeveleri bulunuyor. Dave’in iddiasına nazaran çerçeve yaklaşık 5 mm kalınlığında olacak.
  • 5.79 inçlik Hariç ekran, Z Fold 4’ten biraz daha kısa ve geniş ve bir selfie kamerası kesitine sahip üzere görünüyor.
  • Üstte ve altta hoparlör ızgaraları bulunuyor.

Gri plastik model, dev bir kamera nizamı, menteşe tasarımı ve kalın çerçeveler iç olmak üzere Aralık ayında gördüğümüz sızdırılmış görüntülerle Aka ölçüde eşleşiyor. Bu nedenle Düzmece olsa bile, en azından daha evvelki sızıntılarla dengeli bir esere baktığımızı söyleyebiliriz.

Dave kaynağını açıklamadı, lakin bunun üzere boyutsal olarak gerçek maketler ekseriyetle Aygıt piyasaya sürülmeden Evvel kasa üreticilerine gönderilerek, daha sonra istikbal aksesuarların kullanıma Amade olması sağlanır. Bu zamanlama, Mayıs ayındaki Google I/O’da resmi bir İzah yapılmasını öneren Aralık sızıntısıyla uyumlu olsa da, daha sonraki sızıntılar lansmanın sonbaharda gerçekleşebileceğini argüman ediyordu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir