Galaxy S23 Ultra’nın en önemli rakibi olması beklenen Xiaomi 13 Ultra geç kalabilir

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 18, 2023 Yorum Yok

2023’ün en uygun telefonlarından ikisi yılın birinci yarısında piyasaya çıkacak. 1 Şubat’ta Samsung Galaxy S23 Ultra ve ondan bir müddet sonra Xiaomi 13 Ultra‘nın piyasaya çıkması bekleniyor, fakat nihayet sızıntılar bu kayda değer Galaxy S rakibi için beklenenden daha uzun mühlet bekleyebileceğimizi gösteriyor.

Saygın bir sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station’ın Weibo’da yayınladığına nazaran, Xiaomi 13 Ultra muhtemelen Mart ayından sonraya kadar piyasaya çıkmayacak. Ayrıyeten Nisan ayı başlarında piyasaya çıkabileceği de söyleniyor. Yani Xiaomi 13 Ultra’yı muhtemelen 27 Şubat’ta başlayacak olan Aka bir ticaret fuarı olan MWC 2023‘te göremeyeceğiz.

Bu da Samsung’a, Xiaomi’nin S23 Ultra rakibi gelmeden Evvel yaklaşık 2 aylık net bir süre veriyor ve tahminen de dünyanın birden fazla için daha da uzun, zira Nisan lansmanının yalnızca Çin için olacağı düşünülüyor. Bu da telefonun diğer bölgelerde satışa çıkması için ek müddet demek.

Öte yandan, diğer birtakım Çinli telefonlar daha erken çıkabilir, Digital Chat Station birebir gönderide Oppo Find X6 serisinin ve Honor Magic 5 serisinin Şubat sonu yahut Mart başında duyurulmasını beklediklerini ve bunun MWC ile tıpkı vakte denk geleceğini söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir