Herkesin beklediği bu önemli özellik, Samsung Galaxy S23’te neden yok?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 05, 2023 Yorum Yok

Samsung’un Galaxy S23 serisine acil durum bağlantısı için uydu irtibatı getireceği söyleniyordu. Lakin şirket Galaxy S23 serisini duyurduğunda, telefonlarda bunu destekleyen Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti bulunmasına Karşın uydu ilişkisinden bahsedilmedi.

Samsung MX CEO’su TM Roh, verdiği bir röportajda acil durum bağlantısı için akıllı telefonlarda uydu irtibatı konusunu ele aldı. Yeni Galaxy amiral gemilerinin neden şimdi bu özelliğe sahip olmadığı sorulduğunda TM Roh, “Doğru zamanlama, altyapı ve teknoloji Amade olduğunda, elbette Samsung Galaxy için, taşınabilir kısmımız için, bu özelliği de etkin olarak benimsemeyi düşüneceğiz,” dedi.

Akıllı telefonlarda acil durum uydu irtibatı için altyapı şimdi Amade değil

Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti acil durum mesajlaşması için uydu sistemleriyle irtibat kurabiliyor. Şirket, uydulardan oluşan bir takımyıldızı aracılığıyla hava şartlarına güçlü L-bandı spektrumuna erişim için Iridium ile paydaşlık kurdu. Fakat bu özellik 2023’ün ikinci yarısında hayata geçecek. var Snapdragon 8 Gen 2 aygıtlarının yaklaşan özelliğe erişip erişemeyeceği açıklığa kavuşturulmadı.

  • Samsung Galaxy S23 Ultra Türkiye Fiyatı ve Özellikleri
  • Samsung Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

Qualcomm, tüm Snapdragon 8 Gen 2 aygıtlarının bu özelliği kullanamayacağını söyledi. Akıllı telefonlar uydu irtibatına erişmek için Özel bir donanım tasarımı gerektiriyor ve Galaxy S23 serisi Gerekli donanıma sahip olabilir ya da olmayabilir. Özelliğin yalnızca yazılım yoluyla etkinleştirilemeyeceği doğrulandı. Dahası, Google bu özellik için Android’e Lokal takviye eklemedi ve Android 14’ün piyasaya sürülmesiyle tanıtılacak. Münasebetiyle, Galaxy S23’ün şimdi Amade olmadığı için bu özelliği almamış olması mümkün.

Durum ne olursa olsun, Galaxy S23 serisi akıllı telefonlar bu hususta iPhone 14 serisiyle rekabet edemeyecek ve bu, Özellikle Vakit vakit şebeke dışı bağlantıya gereksinim duyanlar için telefonun özelliklerinden Noksan bir nokta olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir