HONOR Türkiye Yeni Cihazlarını Tanıttı ve Gelecek Planlarını Anlattı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar May 02, 2023 Yorum Yok

HONOR Türkiye, Raffles İstanbul’da gerçekleştirdiği aktiflikte yeni HONOR X9A, Magic serisi, genel Eser kümeleri ve marka teknolojisini iştirakçilerin beğenisine sundu ve istikbal yatırımları ile planlarından bahsetti.

HONOR Türkiye diyar Müdürü Jeffrey Sunjingfei, HONOR Türkiye Kurumsal Bağlantı ve PR Müdürü Çınar Turhan ve HONOR Türkiye Eğitim Müdürü Kadir Çolpan’ın sunum gerçekleştirdiği aktiflikte markanın misyonu, stratejileri ve büyüme maksatlarıyla ilgili bilgi verildi.

HONOR Türkiye diyar Müdürü Jeffrey Sunjingfei; “Henüz 2.5 Yıl Evvel Müstakil olmuş bir marka olarak küresel manada Fazla süratli formda büyümeye devam ediyoruz. Kullanıcıların beğenisine sunduğumuz yeni eserlerin yüksek talep görmesi yanlışsız yolda olduğumuzu gösteriyor. Küresel pazarda yakaladığımız bu başarıyı Türkiye pazarında da devam ettirmeyi arzuluyoruz. Her geçen gün Türkiye pazarında bulunan model sayımızı çeşitlendirerek, pazar hissemizi 3 Yıl içerisinde Önemli halde arttırmayı ve Türkiye’nin en Fazla tercih edilen 3 markası ortasında yer almayı hedefliyoruz” dedi.

HONOR ekosistemine ilişkin birçok eserin yer aldığı aktiflikte, üst seviye Eser kümesine ilişkin olan Magic serisi de iştirakçiler tarafından ağır İlgi gördü. Faaliyet alanında bulunan HONOR Magic 5 incelemesini kısa bir müddette sizlerle paylaşacağız.

180 Gün Fiyatsız Değişim Garantisi

Etkinlikte; şirketin yeni modellerinden HONOR X9a’nın sağlamlığına da vurgu yapıldı. HONOR Türkiye Kurumsal İrtibat ve PR Müdürü Çınar Turhan, X9a’nın ekran sağlamlığını bütün konuklar önünde yere düşürme testiyle gösterdi. HONOR’un Xi’an laboratuvarında geliştirilen X9a, ekran presleme testi, düşürme testi, yazılım kararlılık testi üzere 20’den Çok kalite testinden geçen bir model. HONOR, bütün bu testleri muvaffakiyetle geçen X9a’nın kalitesine duyduğu inançla 14 Mayıs 2023 tarihine kadar alınan aygıtlarda 180 gün fiyatsız ekran değişim garantisi sunuyor.

Honor X9a incelemesine Çabucak aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir