Google’ın katlanabilir telefonu Pixel Fold’un sızan yeni görüntüleri, önemli ipuçları veriyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar May 02, 2023 Yorum Yok

Google I/O aktifliğine iki haftadan kısa bir müddet kala, Pixel sızıntıları süratli bir formda ortaya çıkmaya devam ediyor. The Verge aracılığıyla bildirildiği üzere, sızıntı kaynağı Evan Blass Pixel Fold’un iki 4K görüntülerini paylaştı. İmgelerin Özgün olarak Google’dan geldiği neredeyse Kesin üzere gözüküyor ve bu nedenle aygıta şimdiye kadarki en düzgün bakışımızı sunuyorlar.

Ne yazık ki Blass, katlanabilir aygıtın anne ekranının manzarasını yayınlamadı, bu nedenle, en azından şimdilik, bu görselleri, sızıntı kaynağı Kuba Wojciechowski’nin 21 Nisan’da yayınladığı ve Pixel Fold’u gösterdiği söylenen görüntüsü ile karşılaştıramıyoruz. Ayrıyeten, Fold’un arka kapağının imgesi, kamera çıkıntısının ne kadar bariz olduğu konusunda da bir Fikir vermiyor. Lakin, daha evvelki sızıntılarda görünene nazaran daha şık bir Aygıt gösteriyorlar.

Pixel Fold’un bu Yıl 1.700 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağı bildiriliyor. Yakın tarihli bir CNBC haberine nazaran aygıt, 7,6 inç katlanabilir ekrana ve 5,8 inç harici ekrana sahip olacak. Ayrıyeten bugüne kadarki bütün katlanabilir aygıtlar ortasında “en sağlam menteşeye” sahip olacağı da söyleniyor. Blass’ın paylaştığı imgeler de bu iddiayı destekliyor üzere gözüküyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir