Huawei’nin sıradaki katlanabilir telefonu Mate X3 hakkında neler biliyoruz?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 08, 2023 Yorum Yok

Katlanabilir telefonlara meraklıysanız fakat Samsung Galaxy Z Fold 4‘e ikna olmadıysanız, yakında güzel kuvvetli bir alternatif geliyor. Huawei Mate X3 görünüşe nazaran artık seri üretime Amade ve yakında ortaya çıkacak.

Wangzai Knows Everything’in aktardığına nazaran Huawei Mate X3, Samsung’un ortaya koyduğu tasarım estetiğini epey yakından takip edecek ve potansiyel olarak rakibinden Kıymetli ölçüde daha ucuza mal olacak.

Telefonun 5G yerine yalnızca 4G kullanacağına dair söylentiler olurken, Yeniden de yeni üst seviye işlemci olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2’den Güç sağlaması bekleniyor.

Şu anne kadar bildiklerimiz

Aslında Huawei Mate X3’ün beraberinde neler getireceği hakkında pek bir şey bilmiyoruz, bununla ilgili şu Lahza için Fazla bilgi yayınlanmadı. Lakin Şubat 2021‘de piyasaya çıkan Huawei Mate X2’de daha Evvel gördüklerimiz birtakım ipuçları sunabilir.

Bu yaklaşık 2 Yıl önceydi, bu nedenle Mate X3’ün devamı bu noktada biraz gecikmiş durumda. Mate X2, anne ekranı için 8 inçlik bir ekranla gelmiş ve Kirin 9000 işlemcinin yanı Dizi 12 GB’a kadar RAM ve 4 lensli bir arka kamera taşıyordu. Bunlar üst seviye özellikler ve Mate X3, tahminen de 5G temasının olmaması dışında bu eğilimi sürdürecek üzere görünüyor. Yeni sızıntıya nazaran, telefon 2023’ün birinci yarısında piyasaya sürülebilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir