Samsung, Galaxy S23 Unpacked etkinliği ile “normale dönecek”

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 08, 2023 Yorum Yok

Artık bütün gözler Samsung’un sıradaki üst Tertip akıllı telefon tanıtımına çevrilmiş durumda. Galaxy S23 serisi ile ilgili şimdiden sayısız söylenti ve haber ortaya çıktı. Tanıtımın 2023’ün başlarında gerçekleşmesi esasen bekleniyor; ancak artık yeni bir sızıntı kimi ek bilgiler sağlıyor.

Samsung’un San Francisco’daki Galaxy S23 tanıtımı için tam teşekküllü bir Unpacked aktifliği düzenleyeceği söyleniyor. Tam teşekküllü dememizin nedeni, aktifliğin salgın sonrasında düzenlenecek birinci Çehre yüze Faaliyet olacak olması.

Kore medyası, bahis hakkında bilgisi olan bir Samsung Electronics yöneticisine atıfta bulunarak, Samsung’un Galaxy S23 Unpacked aktifliğinin 2023 Şubatının başlarında gerçekleşeceğini bildiriyor. Bu aktiflik, evvelkiler üzere San Francisco’da yapılacak. Samsung’un nihayet tam teşekküllü Unpacked aktifliği, San Francisco’da Galaxy S20 serisi için düzenlenmişti.

Kaynak Kesin bir tarih vermiyor lakin öteki Mahallî haberler, aktifliğin Şubat ayının birinci haftasında gerçekleşebileceğinden bahsediyor. Galaxy S22 serisinin 9 Şubat 2022’de tanıtılmış olmasından ötürü, sıradaki telefonun da misal bir Vakit diliminde piyasaya sürülmesi mantıklı görünüyor.

Samsung, 2020’de başlayan salgının akabinde sanal Unpacked aktifliklerine yöneldi. O vakitten beri yeni Galaxy S ve Galaxy Z üst Tertip telefonları için online etkinlikler düzenledi. Şirket, bu Yıl Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için kimi Çehre yüze tecrübeler gerçekleştirdi, lakin şimdi tam teşekküllü Çehre yüze Unpacked aktifliklerine Geri dönmedi.

Diğer birkaç haber, Galaxy S23’ün enflasyonist baskılar nedeniyle bir evvelki modelden daha yüksek fiyatlı olabileceğini bildiriyor. Yeni üst Tertip Samsung telefonlarının piyasaya sürülmelerinden Evvel sıklıkla fiyat artışı söylentileri duyuyoruz, bu nedenle bu söylentilerin Dizi dışı olmadığını söylemekte de Yarar var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir