Instagram ve Facebook’ta mavi tik ücreti ne kadar olacak?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 20, 2023 Yorum Yok

Mark Zuckerberg, Facebook ve Instagram’da Twitter Blue’ya misal bir abonelik hizmeti olan Meta Verified‘ın birkaç gün içerisinde kullanıma sunulmaya başlanacağını duyurdu. Meta Verified, daha Evvel Instagram uygulamasına yapılan kod eklemelerinin akabinde da söylentilere bahis olmuştu.

MAVİ TİK FİYATI NE KADAR OLACAK?

Meta Verified, web’de ayda 11,99 ABD doları yahut iPhone kullanıcıları için 14,99 ABD dolarına mal olacak.

AYRICALIKLARI NE OLACAK?

Meta, aboneliğin ödeme yapan kullanıcılara mavi bir rozet, gönderilerinin daha Çok görünürlük, taklitçilere karşı muhafaza ve alıcı hizmetlerine daha kolay erişim sağlayacağını söylüyor.

Ürünün Temel özellikleri ortasında, Meta’nın rastgele bir Düzmece hesabı daha tesirli bir formda bulup kaldırmasına İmkan tanıyacak olması yer alıyor. Ayrıyeten, isminizin yanında görünen mavi bir tik sembolüne sahip olacaksınız ve müşteri takviyesine direkt erişim sağlanabilecek. Yani bir nevi “öncelikli kullanıcı” pozisyonuna yükseleceksiniz.

Hikayeler ve Reels’lerde kullanım için Özel çıkartmalara erişim de iç olmak üzere hizmet abonelerine verilecek birkaç ek avantaj daha var.

Görünüşe bakılırsa Meta, Twitter’ın geçen yılın sonlarından itibaren karmakarışık bir hale getirdiği Blue abonelik planına nazaran bu işi Fazla daha Çok ciddiye alıyor. Lakin şu Lahza için, işletmelerin şimdi doğrulama rozeti için başvuramayacağını da biliyoruz.

Ek olarak, doğrulandıktan sonra profil isminizi, kullanıcı isminizi, doğum gününüzü yahut profil fotoğrafınızı değiştirmek isterseniz, doğrulama sürecini baştan tekrar yapmanız gerekecek.

TÜRKİYE’YE NE Vakit GELİYOR?

Özellikle bu hafta Avustralya ve Yeni Zelanda’da satışa sunulacak. Meta, özelliğin diğer ülkelere ne Vakit sunulacağını şimdi belirtmedi, lakin Zuckerberg bir gönderide bunun “yakında” olacağını söyledi.

MEVCUT MAVİ TİKLİ KULLANICILARI NASIL ETKİLEYECEK?

BBC’nin haberine nazaran Meta, değişikliğin daha Evvel doğrulanmış hesapları etkilemeyeceğini söyledi, lakin fiyatlı özellik sayesinde doğrulanan birtakım Ufak kullanıcıların görünürlüğünde bir artış olacağını kaydetti. Ödeme yapan kullanıcıların mavi tik erişimine müsaade verilmesi, daha Evvel diğer toplumsal medya platformları için Sıkıntı yaratmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir