Samsung Galaxy S23 Ultra, kamera performansıyla ancak 10. sırada yer aldı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 20, 2023 Yorum Yok

Galaxy S23 Ultra Fazla yeterli bir kameraya sahip olabilir. Ancak DxOMark’a nazaran rakipleri ortasında en uygunu değil ve hatta bu pozisyondan epeyce uzakta. Yapılan sıralamaya nazaran yeni üst Tertip S23 Ultra 10. sırada yer aldı ve ortalarında Huawei, Google, Honor, Apple ve Xiaomi’nin de bulunduğu birkaç Öbür markanın akıllı telefonları daha üst sıralarda yer alıyor.

DxOMark, her zamanki üzere, kamera tecrübesiyle ilgili hem artıları hem de eksileri listeliyor. Düzgün tarafından bakarsak, Galaxy S23 Ultra kamera sistemi her istikametiyle dengeli bir performans sergiliyor ve bu da onu Fazla istikametli kusursuz bir kameralı cep telefonu yapıyor. Samsung’un en yeni telefonlarına bakıldığında bunun genel bir tema olduğu söylenebilir. Bu telefonlar, donanımdan yazılıma kadar her alanda sağlam bir genel tecrübe sağlamayı başarıyor.

Eleştirmenler, diğer artıların ortasında fotoğraf işleme, fotoğraf ve görüntü kaydında başarılı bir otomatik odaklama ve uzak aradan kuvvetli telefoto özellikleri için Galaxy S23 Ultra kamera sistemini övüyor.

Eksi tarafta ise Galaxy S23 Ultra’nın, düşük Fer şartlarında manzara detayı kaybı, deklanşör gecikmesi ve arkadan aydınlatmalı sahnelerde odak ve poz ile dengesizlikler iç olmak üzere birkaç alanda yetersiz kaldığını belirtiyorlar.

Samsung’un en kuvvetli S serisi akıllı telefonu, DxOMark sıralamasında birinci 5’e girmeyi başaramıyor. Galaxy S23 Ultra, Google Pixel 7 ve Vivo X90 Pro+ ile 10. sırayı paylaşıyor ve bu telefonların her biri arka kamera alanında 140 puan alıyor.

Galaxy S23 Ultra’nın özçekim (selfie) kamerası 137 puanla Asus ZenFone 7 Pro ile berabere kalıyor ve her iki telefon da bu kategoride 10. sırada yer alıyor.

Birincil kamera listesinde daha yüksek puan Meydan aygıtlar Huawei Mate 50 Pro, Google Pixel 7 Pro, Honor Magic4 Ultimate, iPhone 14 Pro ve Pro Max, Huawei P50 Pro, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max ve nihayet olarak Xiaomi Mi 11 Ultra biçiminde sıralanıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir