Instagram’ın iPad için uygulama yapmama inadı devam ediyor

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Kas 03, 2022 Yorum Yok

Instagram’ın CEO’su Adam Mosseri, bir iPad uygulamasının şirket için Aka bir öncelik olmadığını, fakat en azından Aka ekran tecrübesini daha yeterli hale getirmek için web arayüzünde birtakım yenilikler yaptıklarını söyleyerek iPad inadının devam ettiğini gösterdi. Bu yenilenme kapsamında, kimi kullanıcılar web sayfasında üstteki etiketlenmemiş düğmeler yerine arama, keşfetme, bildiriler ve bildirimler üzere sayfalara temaslar içeren bir gezinme kıyı çubuğuna sahip bir Instagram arabirimi görmeye başladı.

Tasarım, Twitter’a nispeten benziyor ve katiyen Aka ekranda Instagram’ın daha âlâ görünmesini ve daha rahat kullanılmasını sağlıyor. Düğmelerin ne işe yaradıkları yazıyor ve ayarlara erişim seçenekleri, kayıtlı gönderileriniz yahut hesap değiştirme özelliği, profil fotoğrafının altına gizlenmek yerine “daha ​​fazla” menüsüne taşınıyor.

Henüz herkes yeni web kullanıcı arayüzüne sahip değil. Lakin Meta sözcüsü Christine Paiher Vakit Instagram’ı güzelleştirmenin yolları üzerinde çalışıyoruz. Yakın vakitte Instagram’ı modernize etmek için Instagram.com arabiriminde güncellemeler yaptık. Daha kolay kullanım, görüntü tecrübesini optimize etme ve daha yeterli direkt iletileşme üzere seçenekler sunuyoruz” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir