Internet Archive’den, cep telefonunuzu 1996 model bir cep bilgisayarına çeviren koleksiyon

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Oca 08, 2023 Yorum Yok

The Internet Archive, dokunmatik ekranlı telefonunuz da iç olmak üzere rastgele bir web tarayıcıda anında oynatabileceğiniz dev bir yazılım koleksiyonunu bir Defa daha kullanıma sundu. Şu anda koleksiyonda oyunlar, widget’lar ve hatta hem gri tonlamalı hem de renkli çağlardan fiyatsız denemeler iç olmak üzere toplamda 565 klasik Palm uygulaması bulunuyor.

Bu koleksiyonun tekil uygulamalardan Fazla daha fazlası olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Her açılışta bütün Palm OS yükleniyor, varsayılan uygulamaların tamamı (hesap makinesi ve bloknot gibi) ve çalışan bir Graffiti dokunmatik ekran Yazı sistemi kullanıma sunuluyor. 2022 model cep telefonunuzu güya 1996 model bir cep bilgisayarı üzere ve büsbütün problemsiz bir halde kullanabilirsiniz. Bu, iPhone öncesi periyoda ve uygulama mağazaları öncesinde yaşananlara göz atmanızı sağlayan Ufak bir etkileşimli pencere.

Arşivci ve tarihçi Jason Scott, The Verge’e var CloudPilot öykünücüsünün (emülatör) yerleştirmeye Amade olmasının sırf altı ay sürdüğünü söylerken, hem geliştiricisi Christian Speckner‘a hem de daha evvelki POSE öykünücüsüne de çalışmaları için teşekkürlerini sundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir