iPhone 15 için yeni iddia: iPhone 15 ve 15 Plus’ta kamera bloğu değişiyor mu?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 14, 2023 Yorum Yok

iPhone 15’in resmi olarak piyasaya sürülmesine muhtemelen yedi ay kadar bir Vakit var. Lakin bu müddet içerisinde Fazla sayıda sızıntı ve söylenti duyacağımız kesin. Ve artık bunların ortasına iPhone 15 ve iPhone 15 Plus için “yeni bir kamera bloğu” üzerinde çalışıldığı iddiası eklendi.

Twitter’daki ShrimpApplePro hesabı bu argümanın kaynağı üzere gözüküyor. Lakin Öbür bir detay eklenmiyor. Bu nedenle, iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ın devam sürümlerindeki kameranın tam olarak nasıl farklılık göstereceği Aleni değil. Tez, bir Cin yeni dizayna işaret ediyor.

Ayrıca, yeni kamera bloğundan bahsetmeden evvel, sızıntı kaynağının bile sızıntıya büsbütün güvenmediğini belirtmekte fayda var. Yani, klasik “şimdilik kuşkuyla yaklaşmakta fayda olacaktır” cümlesi, bu sızıntı için daha da geçerli.

Yine de ShrimpApplePro yeni bir telefon sızıntı kaynağı değil. Kaynağın geçmişte sunduğu birtakım yanlış bilgiler olsa da, makul ölçüde hakikat iddiaları de bulunuyor. mesela iPhone 14 Pro Max’teki pil boyutunu bu hakikat varsayımların ortasında yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir