Samsung Galaxy S23 Ultra işkence testinde: Ne kadar dayanıklı?

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 14, 2023 Yorum Yok

Galaxy S23 Ultra, performans iyileştirmeleriyle Birlikte piyasanın en kuvvetli Android telefonlarından biri olmayı başardı. Lakin dayanıklılığı hakkında şimdiye kadar pek bir şey görmemiştik.

Bir Yıl Evvel çıkan Galaxy S22 Ultra yapılan testlerden epeyce sağlam çıkmıştı. Ve artık Galaxy S23 Ultra da bu mirası devem ettiriyor üzere görünüyor.

YouTuber JerryRigEverything tarafından yapılan azap testi, telefonun beklendiği üzere sağlam olduğunu gösteriyor. Gelişme görülmeyen Biricik alan, Corning’in Gorilla Glass Victus 2‘si ile korunan ekran. Yeni Gorilla Glass’ın kullanılması kulağa bir gelişme üzere gelse de, yapılan test, bir evvelki yılın Galaxy S22 Ultra’sı ile birebir olan 7. düzeyde daha derin oluklar oluştuğunu gösteriyor. Yani Gorilla Glass Victus 2 rastgele bir ayrım yaratmamış üzere görünüyor.

Galaxy S23 Ultra’nın çerçevesi ise hasarlara karşı güçlü görünüyor. Beden bükülmüyor ve ekran 1 dakika Daimi aleve maruz kaldıktan sonra bile bozulmuyor. Bu, aslında 40.000 TL’lik bir telefondan beklenen bir şey elbette…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir