iPhone’ların yol haritası sızdı; iPhone 18 Pro’ya kadar bizi bekleyenler ortaya çıktı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 05, 2023 Yorum Yok

Sizce iPhone 2027 yılında nasıl görünecek? Apple’ın akıllı telefonunun bundan birkaç ay sonra nasıl görüneceğine dair Fazla sayıda ipucuna aslında sahip olsak da, DSCC analistleri Apple’ın bundan sonra tanıtacağı teknolojiler de iç olmak üzere önümüzdeki yılların iPhone yol haritasını ortaya koyan bir makale yayınladı.

Ross Young, Apple’ın iPhone 14 Pro için yeni delik + hap dizaynını planladığını ve olağan modelin birebir çentik dizaynına bağlı kalacağını söyleyen birinci kişiydi. Şimdiyse, Apple’ın 2027 yılına kadar neler planladığını ortaya koymuş durumda. Görünüşe bakılırsa şirket, gelecekte bütün modeller için ekran altı sensörler, Always-On display ve ProMotion üzere Pro özellikleri üzerine çalışıyor.

Apple’ın planları ertelenmezse, gelecekteki iPhone Pro modelleri şunlarla karşımıza çıkacak:

  • 2024: Hap halinde ekran kesiği
  • 2025: Panel altı Face ID + delik
  • 2026: Panel altı Face ID + delik
  • 2027: Panel altı Face ID + panel altı kamera

Eğer bu yol haritası hakikat çıkarsa, üzerinde rastgele bir delik bulunmayan birinci iPhone Pro modelini 2027 yılında göreceğiz. Öbür bir deyişle iPhone 18 Pro ile – Şayet Apple İsim trendini sürdürürse – Son bütün sensörleri ekranın ardına gizlenmiş tam ekran bir iPhone’a sahip olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir