Oyuncular için yeni Gigabit ethernet adaptörü: UE306 özellikleri ve fiyatı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Nis 05, 2023 Yorum Yok

TP-Link, taşınabilir bilgisayarları kablo ile ağa iç etmek isteyenler için yeni Gigabit Ethernet adaptörünü satışa sundu. UE306 model adaptör, USB 3.0 takviyeli ve Gigabit temas suratına sahip.

Windows, MacOS, Linux işletim sistemlerinin yanı Dizi Nintendo Switch desteği de olan UE306, Özellikle online oyun severlerin ilgisini çekecek bir tahlil. Ultrabook, notebook üzere Ethernet girişi olmayan ya da var Ethernet temas dayanağı daha düşük süratte olan bilgisayar kullanıcılarının yüksek süratte kablo ile ağa iç olmalarını sağlayan bu eser, katlanabilir ve hafif dizaynıyla her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

Nintendo Switch dayanağı de olan eser, bu cihazların kablo ile Gigabit süratte ağa bağlanmasını sağlıyor ve oyun keyfini artırıyor. Bir tarafında USB 3.0 kablosu öbür tarafında ise RJ45 Ethernet girişine sahip olan UE306, Nintendo Switch haricinde PC, taşınabilir bilgisayar ve USB destekli öteki aygıtların kablo ile ağa iç olmasını sağlıyor ve kullanıcılara kablolu irtibatın avantajlarını sunuyor. 1000 Mbps (1 Gbps) Hız desteği olan Eser ile Aka evraklar daha süratli aktarılıp indirilebiliyor, kesintisiz ve sürükleyici oyun tecrübesi yaşanabiliyor.

20 gram tartısında ve Ufak boyuta (71 x 26 x 16,2 mm) sahip olan adaptör, kullanılmadığında katlanıyor ve cepte dahi her yere taşınabiliyor. Tak ve çalıştır özellikli olan eser, rastgele bir şoför gerektirmeden kurulup çalışır hale geliyor. Üzerindeki LED gösterge, temas durumunu takip etmeyi sağlıyor.

Her Cin modem, yönlendirici (router), File anahtarı (switch) ile kullanılabilen UE306, Türkiye’de 449 TL (KDV dahil) fiyatla satışa sunuluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir