Kutusu hiç açılmamış orijinal bir iPhone 1, servet beklentisiyle açık artırmaya çıktı

Genel, Organik Kitle Üretmek, Reklam Ajansları, SMM Paneller, Sosyal Meda Uzmanlığı, Sosyal Medya SEO'su, Yeni Başlayanlar Şub 03, 2023 Yorum Yok

Açılmamış Özgün kutusundaki birinci nesil bir iPhone Aleni artırmaya çıktı ve iddialara nazaran fiyatı 50.000 dolara kadar ulaşabilir.

Telefon, yeni bir işe başladıktan sonra arkadaşlarından İkram olarak telefonu Meydan Karen Green‘e ilişkin. Green, iPhone’u hiç açmadığını zira o sırada yeni bir telefon aldığını ve iPhone’un asla eskimeyeceğini düşündüğünü söyledi.

Bir uzman, 2007’de 599 dolar olan telefonun şu anda 5.000 dolar bedelinde olabileceğini söyledi. Fakat telefonun potansiyel olarak 50.000 doları bulacağı varsayım ediliyor.

Söz konusu iPhone, kameralı 8 gigabaytlık birinci jenerasyon bir iPhone. Aleni arttırma 2,500 dolardan başladı. Green, 2022 yılının Ekim ayında açılmamış Öbür bir birinci jenerasyon iPhone’un 40.000 dolara satıldığını duyana kadar telefonu elinde tuttuğunu söylüyor. Şu anda yeni bir Amel kurmaya çalışıyor ve o yüzden paraya gereksinimi olduğunu belirtiyor.

Green Business Insider’a yaptığı açıklamada, “Telefonu bir 10 Yıl daha bekletebilseydim, muhtemelen bekletirdim” diyor ve ekliyor: “O telefonu satmamın Biricik nedeni işimi desteklemek.

Açık artırmayı buradan takip edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir